şükela:  tümü | bugün
37 entry daha
  • sibel üresin denen ne olduğu belli olmayan insan bozuntusunun ağzından sıçtığı son boktur. bu yaratığı oraya çıkarıp açıklama yapmasını sağlayan zihniyetin de amına koyayım.
  • beyin gelişimini anne karnında tamamlamış insan beyanatı.
  • islam inancına pek hakim olmayan beni deli sorulara gark eden açıklamarın sonuncusu.

öncelikle bu ilk değil hatırladığım kadarıyla. yani bu tip insanlardan bolca var etrafımızda ve bu tarz yaklaşımları açıklamaları düşünceleri bolca duyuyoruz. o yüzden oha artık bu kadar da olmaz iğrenç insan falan tarzında şeyler gelmemesi lazım kimsenin aklına. alışıldı bunlara zira. acı ama böyle. artık insanların islama ne kadar zarar verdiklerini fark etmeleri lazım. şöyle dışarıdan bakan bir insanın ''ulan bu islam sürekli ilişkilerin usulü hakkında düzenlemeler getiren bir inanç galiba'' diye düşünmemesi için hiçbir sebep yok cidden.

biri penis nakliyle ilgili yorum yapar,biri aynı evde yaşayamazsınız der,biri 12 yaşında çocuk evlenebilir der. 12 yaş diyosun bi sakinleşir misin sibel nefes al otur şöyle. bi dur kızcağız evcilik oynayalı çok olmadı. onun için bi oyun bu daha. yani benim bu güne kadar gördüğüm 12 yaşındaki kızlar veya erkeklerle böyle düşünebilen insanların gördükleri arasında bu kadar fark olur mu lan?

ben bıktım artık. size kalmasın islamı yaymak anlatmak. allah sizi,sizi kendine kul etmekten korusun.
  • orospu çocuğu olmak bu tip görüşleri savunmak için yeterlidir.
  • ne şaşırıyorsunuz ki? namaz kılmayan çocuğun dövülebileceğine, dinden çıkan kişinin öldürülebileceğine ve daha bir sürü şeye inanıp bu saçmalıkları mantığa bürümeye çalışan, uzun uzun laf salatası yapıp demagojinin dibine vurduğu için "çok güzel yaziyür, her şeye cevap veriyür, nasipsizler anlamiyür" diye kardeşleri tarafından pohpohlanan bir muhterem yaş sınırını daha da aşağıya çekmişti. işin saçma tarafı alttan alta millete hakaret sıralayan bu muhterem ne idiğünden habersiz bir kısım demokratlar tarafından da kibar, konuşulabilir, mantıklı biri olarak addediliyordu.

(bkz: çocuğun 9'unda evlenmesi teorik olarak mümkündür)
  • evlenemez.

nokta.

"gençleri, kadınları, bu ülkenin özgürlük ve eşitlik arayan insanlarını alt edebileceğini, sindirebileceğini düşünüyor.
    hadi bakalım.
    işgüzar bürokratları, ihbarcı ajanları, kin ve nefret saçan sevgisiz yandaşları mı yaman, halkımız mı yaman hep beraber göreceğiz.
    kadınlı-erkekli yürüyeceğiz üzerine karanlığın, karanlık kafaların.
    hukuksa hukuk, siyasetse siyaset, sokaksa sokak...
    evi basılan, okuldan atılan, "ahlaksız" diye kamuoyunun önüne atılan her gencimizin yanında duracak, sorumlulardan hesap soracağız.
    hodri meydan!"

http://haber.sol.org.tr/…-durduracagiz-haberi-82205
  • pedofili destekli cümledir
    (bkz: #38186733)
  • kızın rızası olursa falan falan filan ama 12 yaşında olan ve buna rızası olacak tek bir kıza rastlayamazsınız. o yüzden ütopik bir şeyi tartışmanın lüzumu yok. böyle bir kız çocuğu yok, olamaz ve olmayacaktır da. baskıyla, zorunluluktan olan bir kabullenmeye kendi rızası diyemeyiz ayrıca. ben islamla alakasını da çözemedim, sonuçta islama göre rıza gerekiyor mu evet, insanlar dini bu denli yanlış kullanıyorlarsa bunun sebebi islam değil onu böyle amaçlarda kullanan insanlardır. her olayda dine bu şekilde saldırmak yerine dini kullanan insanlara saldırsanız keşke.
  • (bkz: pedobear)
12 entry daha