• güçlerimizi birleştirince insan sarraflığı konusunda on kaplan gücüne ulaştığımız badim. valla falcı dükkanı mı açsak, beraber yaşam koçu mu olsak, bilemedim, bu potansiyel ziyan olmasın*
  • bana armağan ettiği şarkıya şu şarkıyla karşılık vermek istediğim*, kendisi uzaklarda olsa da kalbimin her zaman en yakınlarında olan canım kardeşim.
  • kendisi benim ilahi adalete inanma sebebim. gördüm gördüm de bu kadar net ilahi adalet tecellisi görmedim. bayağı tertemiz ilahi adalet demonstration'ı izledim ve izlemeye devam ediyorum, sayesinde inancım pekişti valla.
  • ülkenin yetiştirdiği ama muhafaza etmeyi beceremediği, benimse sahip olmakla gurur duyduğum tek dahi arkadaşım. sahip olduğu vasıfları burdan yazıp yanaklarını kızartmak istemem ama sevincimi ahali de görmeli, bu arkadaşla gurur duymalıyız.
    bu memleketin sahip çıkmayı beceremediği bu akıl, bir nasa projesine dahil edildi.. zekasına, bakışına, hayatıma dokunuşuna hayran olduğum.. yolu açık, şansı bol olsun.. bi de dolar düşsün ny'ye geleyim.. onu kaybeden ülke utansın..
    caydım.. onu kaybeden herkes utansın, hava sahası dahil..
  • ismail abi'dir.

ismail abiiiii!!!!
  • iyi ve yardımsever insan. hele ki konu çocuklar olunca... eksik olmasın.
  • ben de diyordum ne zaman beni haslayacak diye. sözlükte duruyorsam bir bunun yüzünden iste, bir de eskaza amerika’lara gitme karari alirsam.

onun kadar samimi insanlar olsa cevremde hayat kalitem yüzde 500 artar cok netim. ici disi bir insanlara hayranim, oldugun gibi olacaksan arkadas, güvenecek insan cok az su dunyada, ne kasinti ne samimiyetsiz bu guzel insan. seviyoruz kendisini, ama bana yedirdigi paparalari daha cok.
  • uzaktan muhabbet beslediğim biricik gıybet badim.
  • yardimsever, naif, sicakkanli yazar.
  • entryleri seri favorilenecek nadir yazarlardan, biricik badim.
    kendisi gideli cok oldu ama beni de amerikalara getirmeyi er ya da gec basaracak gibi geliyor o da ayri bir ikna meselesi.
hesabın var mı? giriş yap