• http://www.directupload.net/…/4507/lxh9jgkv_png.htm

tam 27 dk 'dır bağlanmaya çalıştığım müşteri hizmetleri..
  • insan bu yoğun gündemde bebeler gibi şikayet başlığı yazmak istemiyor ama gerçekten de sadece bugün değil yaklaşık 15 gündür yaşadığım rezalettir.boluda superonline abonesi oldum,15 gün sonra ite kaka teknik ekipten biri geldi bağlamaya.oyle "ekipten biri" dedigime bakmayın koca şehirde sadece o eleman çalışıyormuş gelip bağlamak için.
    neyse efendim modem kuruldu falan fakat bu sefer de internet sinyali beklemem söylendi.24 saat daha beklemem gerekiyormus.abi dedim bak gelir mi bu sinyal 24 saat içerisinde? gelir gelir teknik şeyleri çabuk hallediyolar dedi. 24 saatin üzerinde 48 saat gecti ne arayan ne soran var.twitterda süper yardım diye hesap var oraya yazdim,geri donus sağladılar ama yine sonuc yok. velhasil kelam bilgisayar üzerinden çalıştığım için işlerim fena şekilde aksadi.musteriler isyanda artık. veri gönderimi yapmıyorum.
    dun gece rüyamda internetinimin geldiğini bile gördüm ,uyanınca modeme kostum ama bi sikim olduğu yok tabi. bence ne olursa olsun bulasmayin turkcell'e babaerenler.
hesabın var mı? giriş yap