şükela:  tümü | bugün
  • şahsım adına eğer başarı ile geçerse sadece 1 dönemim kalacak. ulan başlasam mı başlamasam mı derken bildiğin mezun olucam.
  • sınava giriş belgesinin yanında sadece t.c. kimlik belgesi kabul ediliyor galiba, ya da ben öyle anladım.
  • bir haftadır her gün ehliyetle sınava giremezsin diye mesaj gönderiyorlar, yine de insanlar ehliyetle sınava geliyor. bu mesaj eziyetini bir ben çekiyorum herhalde.
  • insanlar sonuna kadar haklı. böyle bir hafta kala değişiklik yapilmaz. önce 1 sınavda opsiyonel olur. sonraki sınavda kesin bir kural gibi uygurlarsin.
  • maaşallah bakü-ceyhan boru hattı gibi döşemiş sınavdır. mavi akım da diyebilirsiniz.

doğrudan spesifik bilgiler, ünitedeki en önemsiz olay ile ilgili tuhaf tarihler, 20 maddeli antlaşmaların en gereksiz maddeleri hakkindaki düşünür yorumları falan.

en azından amerikan dış siyaseti dersi öyleydi. galiba çaktık kanka.

35 yaşında da bu kadar oluyor amk.
  • tekrar ve tekrar söylemek gerekirse kapalı olarak gözlemci masası veya sıra üzerinde telefon sokmanın yasak olduğu fakat kadınların valiz büyüklüğünde çanta ile girebilmelerinin mümkün olduğu sinav. ayrıca çok ama çok zordu bu hafta.
  • nüfus cüzdanı ve pasaport haricindeki kimliklerle girilemeyen sınavlar.
  • bugüne kadarki en yakın mesafelerden bir okulun denk geldiği sınav.

google haritalar 11 km gösteriyor. gerçekten neşeliyim.
  • görsel estetik sınavında ne olduğu belli belirsiz bir tablonun siyah beyaz kötü - karanlık baskısını "bu eser kime attir?" diye sorulmuş sınavdır. itiraz ettim bakalım ne olacak. ayrıca bu sınavdaki sorular kpss genel kültür ayarında idi. tebrikler.
  • sınavlardan birinde "islamdaki genel iş ahlakının özelliklerinden değildir" diye bir soru vardı.

...ve cevaplar arasında kötü ya da nötr diyebileceğimiz bir tane bile şık yoktu. siz hayırdır? (dürüstlük şıkkını işaretledim. yalan da değil*)