şükela:  tümü | bugün
  • ne olacağı cidden meçhul olan fiyatlardır.
    bugün bir tok kapı bayisine gittim ve bana '... fakat bugün almak isterseniz fiyat artışlarından etkilenmezsiniz' dedi.
    beni mi yedi anlamadım.
  • gayet de doğru demiştir bayi yetkilisi, bu kur artışında sonra kanımca fiyatlar 15-20bin lira artacaktır. tabii bunlar 100-200bin lira arası araçlar. premium araçlardaki fiyat artışını düşünmek bile istemiyorum. zaten günümüzde her ay güncelleniyor(yükseltiliyor) fiyatlar.
    bu tarihten sonra sıfır araba almak imkansız hale gelecektir.
  • 15-20 binden fazla artacaktir. dolar 4.87 iken zam gelecegi soyleniyordu. 5 i yasayamadan 6.5 lara ulastik. kurun daha da yukselecegini dusunerek daha fazla olacagini tahmin ediyorum.. asil beklenilmesi gereken zam ise (bkz: büyük akaryakıt zammı)(bkz: akaryakıt zammı) zira gunumuzde araca bir sekil ulasabiliyoruz fakat hareket ettirmesi cebe daha fazla yansiyor.
  • bu gidişle kapı sesimi açlıktan öldürecek fiyatlardır.
  • paspas setini bile opsiyon olarak satmalarıyla sonuçlanacak fiyatlardır.
  • toki nin gayrimenkul sertifikası gibi m2 m2 ev almak veya biriktirmek mantığında otomobil sertifikası piyasaya canlılık getirebilir.
    cc cc alınarak 1600 cc biriktirdiğinde araçlarını alır insanlar. isteyen beygir beygir de biriktirebilir.