şükela:  tümü | bugün soru sor
  • burası dolup taşacaktır. yarın bizi çok zor bir gün bekliyor.
  • son günlerde oldukça düşünceli ve hareketsiz,bir o kadar da herşeye anlam yükleme halindeyim.seninle olan geçmiş konuşmalarımızı satır satır okuyorum,yaşadıklarımızı an be an tekrar zihnimde canlandırıyorum.bunların ne faydası olacak inan bilmiyorum.

    kafam karışıktı,hislerim karmaşıktı,yolum çeşitliydi.hayatımda olduğun yada olmadığın bu yakın geçmişte,hep bir etkin oldu üzerimde bunu inkar edemem.su fikri ve kişisi her zaman güven verdi,aidiyet verdi,canayakınlık verdi,sana baktığımda kalbim ve bedenim hiç yabancılık çekmedi.

    bütün bunları sağlayan sen misin,ben miyim,biz miyiz bilmiyorum.fakat şuna eminim ki,seninle gerçekten biz olgusunu yaşamak istiyorum.dedim ya düşünceliyim diye son günlerde,işte bu düşüncelerden birisi de herşey için artık çok geç olduğu.eğer öyleyse içimde derin bir iz ve ah kalacak,ama mecbur hayat yolunda yürümeye devam edeceğim ve tabiki sen de.

    bu hayat yolu ise tek başına,üstelik bu kadar da uzun iken,el ele tutuşmadan yürümek için çok zor değil mi ? elim burada,parmaklarım,gözlerim,gülüşüm,öpüşüm burda.bu yolda sana ait ne varsa,bana ait ne varsa bizim olsun.

    melo.