şükela:  tümü | bugün
  • berat albayrak'ın gecenin köründe yaptığı açıklamalardır.

"kurdaki gelişmeler çok net bir saldırının göstergesi. kurdaki dalgalanmaya karşı aksiyon planını hazırladık. gerekirse mali kural uygularız. mevduatlara asla el konulmayacak. hesaplardaki dövizler tl'ye döndürülmeyecek" dedi.

link
  • napsak bankadan ceksek mi paraları? 3 kuruşumuzdan da olmayalım... bu konuda ne dersiniz. yt lazım bana...
  • berat albayrak' ın yaz saati uygulamasını "daha da yaz saati" uygulamasıyla değiştirerek yaptığı açıklamadır. yoksa 13 ağustos' a daha 1 saat varken böyle bir başlığın açılmasının başka bir açıklaması olamaz, başlığı açan gerizekalı değilse tabi!
  • mevduatlara el koymayacağız nasıl bir açıklamadır? sanırım bütün millet parasını dolara çevirip yastık altı yapıyor. paranın bankadan çekilmeden sistemde kalmasını sağlamaya çalışıyor. bu saçma açıklama bile durumun ciddiyetini ortaya koyuyor. bankada para tutan varsa bile çeker artık.
  • dövizler tl'ye dönüştürülemeyecekse ne anladım ben bundan? dediğim açıklamalardır.
  • sigara almaya çıktığımda pastanede denk geldiğim a haberin haberi. umarım böyle bir açıklama yoktur. a haberin uydurmasıdır. böyle bir şey varsa da ne kadar daha yarraaa yiycez artık. hiç gün yüzü görmedik lan. oysa 23 haziran gecesi ne mutluyduk ne umutluyduk..
  • su anki dolardaki yukselisin en onemli sebebibu adamin persembe gunu yeni bir ekonomi modeline geciyoruz aciklamasi oldu.

heryerde turkiye dalgali kurdan vazgeciyor, kapali ekonomiye gececek tartismasi dondu, panikle bir sarmal basladi ve devam ediyor.
  • her zamanki gibi ne demeye çalıştığı sadece kendisi tarafından anlaşılmıştır.
  • --- spoiler ---

bakın bu çok önemli, allah doları ıslah etsin. hii değil mi hüsnü bey?
    --- spoiler ---
  • hooooop aksiyon planı.
    düşüyor muymuş böyle?