şükela:  tümü | bugün
  • 5.5 lira'nın gayet normal olacağı kur.
    yatırım tavsiyesidir.
    edit : 5.5 demiştik 7.5 oldu hahahha
  • (bkz: #79822742)

6 ağustos kurunu handikaplı bilen üstaddan yeni tahmin... 5.5 olacak diyorsa siz onu 5.7 olarak düşünün. yine handikaplı bilecektir. yatırım tavsiyesidir.
  • ne 4.5u, ben 3.7 bekliyorum. yani 3 ay önceki kur. amerika ekonomi görecek o gün!!!
  • yarın açıklanacak ekonomi modeli sonrası hangi yöne gideceği merak edilen kurdur.
  • doların 4.5 seviyesine geleceğini düşünen ekonomistleri görmemizi sağlayan başlık . bu saatten sonra değil asyadan, nikaraguadan gelseler bişey değişmez . dolar kendini 20krş yukarı ya da aşağı atar. muhtemelen 5.52 seviyesinde olacak kurdur .
  • black monday olarak tarihe geçebilecek tarihtir.
  • black monday olarak tarihe geçebilme şansını bugün yaşadığımız black friday ile kaybetmiştir.

7'ye kurdum, bekliyorum.
  • pazartesi akşamı 7 yi zorlar sanırım
  • tarihi rekor kırıldığında direnç noktası olmadığı için kırılımlar genelde tam sayılarda olur.şu an ki kura bakılırsa bir günde %20 değer kaybeden tl neden 8 lira olmasın ki diye insan hayıflanıyor.

şu anki kur:6,4788
    tahmini kur:7.5

borsadan birazcık anlayan birisi hızlı çıkışların hızlı ineceğini bilir.tabii bu döviz için geçerli mi ? en azından şimdilik geçersiz.

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.hele hele küçük yatırımcı için asla.2 bin liralık dolar alırsın sana getiriceği maksimum 300 lira.o 300 ile 2 gün idare edersin ama almayarak paranı korumuş ve ekonomiye karınca misali can vermiş olursun.

ilelebet yaşasın türkiye cumhuriyeti.