şükela:  tümü | bugün
  • bilen varsa anlatsın. döviz piyasaları ne zaman açık, ne zaman kapalı? normalde bu saatte hiç hareket olmazdı ama ne iş acaba.
    anlam veremediğim durumdur.

edit: mesaj atan arkadaşlara güzel bilgilendirmeleri için teşekkürler.
  • sanırım bi hata var. dolar 7.13 ken euro 7.32 nasıl oluyor çapraz kur 1.13 iken.

no: endişeye mahal yok. cımırbaşkanımızın a,b,c,d,e,f planları var. dolar alan yaya kalır.
  • cnn türk’ü dolar 7.21, euro 8.19 yapacak kadar etkileyen olay. sanırım yarın 10 geliyor.
  • ilk bakışta bir yanlışlık mı var dedirten durumdur.çünkü başka çoğu kaynakta gözükmüyor bu hareketlilikler acaba sadece satış rakamlarını mı gösteriyorlar diye düşünmüştüm ama sonra cnnturk haber yapmış.adamlar yabancı kaynak kullanıyor diye mi böyle acaba?

artık ülkede döviz kurundan bile emin olamıyoruz.cuma günü herkes dolarda rekor 6,7596 mı yoksa 6,8020 mi diye tartışıp duruyordu.
  • daha 9 ay önce 3,82 den almıştım, vallahi şansa yaşıyoruz bu ülkede
  • akbank’tan bakayım dedim şu an 7,62 tl.
  • ntv'de 7,2 olarak görünen kur.

edit:ziraat 6,6830'a alırken satışı 7,5966'a yapmaktadır. 1tl'lik makas atılıyor.
  • asya borsaları açılış saatleri de yanda görülmektedir. türk bankalarının kendini sağlama almak için doları makası açmasından başka bir şey değildir şu anki durum, tabi bu durum gece 12.15'ten sonra türk lirası değer kaybetmeyecek demek değildir.

şu dakika itibariyle piyasalar kapalı olduğu için değer kazandı veya kaybetti demek tamamen manipülasyondur.
  • fiyat dogru ama sanirim tepkiler sonrasi talimatla ana sayfadaki fiyati sabit olarak pazartesi gecesine dondurmusler su an. doviz sayfasina girip bakarsaniz bloomberg terminal'den gelen veriler 7.2'yi malesef dogruluyor. zaten 1 saat sonra her yerde fiyat uc asagi bes yukari ayni olacak. bir saatligine neyi sakliyorlarsa..
  • bakana dahi açıklama yaptırma gereği duyurtmuştur.link