şükela:  tümü | bugün
  • hani uretim uretim diyorsunuz ya ezbere ogrendiginiz seylerle, fabrika diye bagiriyordunuz ya, merak etmeyin avrupa birligi ve amerika'nin cin'e uygulayacagi ambargo sonrasinda 10 yil icinde turkiye'nin her yerinden fabrika fiskiracak , kisi basi 100 usd/ay'a bayila bayila calisirsiniz artik.
  • ya güzel kardeşlerim niye dert ediyorsunuz bunları siz.

ne diyor ünlü düşünür bin deyince bin ali, in deyince in ali :

"dolar dolsa ne olur dolmasa ne olur"

hem bizim allah'ımız var siz kimsiniz ya hayırdır ?
  • desene black friday oldu sana black monday
  • deliye hergün bayram bize de her gün kara.
  • dalgalı kur da al sat da kazanılan para ne kadar acaba .. baksana herkes binlikleri goturuyor
  • dalgalı kurdan al sat yaparak para kazanılabilir. ne kadar kazanılacağı kişinin alım gücüne bağlıdır. 40-50 bin dolar gibi küçük meblağlar ile al sat yaparak sizin tl paranız dolar karşısında "daha az" erimiş olur o kadar.
    böyle küçük meblağlar ile 5/24 ekran takip edip 2/24 analiz yapmak tam bir amelelik çünkü 2 ileri 1 geri ötesi değil.
    babanızdan alacağınız birkaç yüzbin dolar harçlık ile 5/24 ekran takibi yaparak para kazanılabilir.
    yada bu sektörün çalışanı olarak yılların verdiği tecrübe ile aylık analizler yapıp ona göre al sat gerçekleştirebilirsiniz.

kısacası biriktirdiğiniz 5-10 bin dolar ile sadece dolar al sat yapmak tam bir vakit kaybıdır. gidin meslek sahibi olun. varsa mesleğiniz, ikinci altın bileziği takın veya mesleğinizde kendinizi dahada geliştirecek yollar arayın.

önümüzde ki 10 yıl boyunca tl, dolar euro gibi para birimlerinin karşısında eriyeceği kesin gibi durduğundan tasarruflarınızı bu para birimleri ile değerlendirirseniz paranız her geçen gün erimemiş olur.

ben forex de al sat yapacağım benim ekonomiklik bilgim de, 5,50 tl tutan ödemeye 10,50 tl vererek kemiksiz 5tl para üstü alırım düzeyinde ise bizler için iyi haber tabi. sizlerin kaybı bizlerin kazancı.
    kesin bilgi gibi yayalım.
  • neden kimse dur demiyor lan bu işe? oturmuş maç izler gibi izliyoruz. ne yapacağız?

tarihe geçecek olan pazartesi.
  • kara pazartesiden ziyade cayır cayır yanacak bi kırmızı pazartesidir.