şükela:  tümü | bugün
194 entry daha
  • adamın pejeteşini almışlaaaayy.
  • ben başlığın midyeci ahmet tarafından para ile açtırıldıgını düşünüyorum ,
    -rezalet denmeyecek bi olay (bu sayede midyeci ahmet kötülenmeyecek hatta yorumlarda o savunulacak )
    -midyeci ahmetin hemen başlığı açan kişiyi davet etmesi (insanlar aa ne kadar duyarlı diyecek )

bana reklam gibi geldi , eğer gerçek olsaydı buraya başlığı açan kişi büyük ihtimalle olaylara biraz yalan katar gittiğimizden beri kaba davrandılar gelip giderken çarptılar yüzümüze bakmadılar gibi ifadeler kullanırdı kimse gelip filancaya gittim yemek yerken peçetemi aldılar diye ağlamaz ağlıcak bile olsa o mekanla ilgili 3 5 kötü yorum daha yapar .
  • (bkz: yarım ekmek kokoreç karşılığı entry girmek)
    edit olursa ayran da bedava.
  • hahahahaha bu saat de götumle güldüm.geceleri takıl gündüzleri dışarı çıkma neler gelir başına mazallah.
  • durduk yere gündem olmasıyla midyeci ahmet’in işine gelmiş rezalet.
  • kaptın bedava kokoyla midyeyi köftehor dedirten rezalettir

rezalet puanım 3/10
  • pr yapıyosun iyi güzel de milletin gözüne sokmasan daha başarılı olur.
  • garson bosalmamis. o zaman rezalet falan yok.
  • ahmet garson adlı midyecinin başından geçen rezalettir.
  • yalniz kirli lavabo ve pis kokular birden kokosu midyesi cok lezzetliye evrilmis instagram uzerinden davet alinca, ahmet bey olmus birden. ne degisik insanlar var lan.

5 kisilik aile grubu(tam olarak neyse bu artik) ile gece 12-4 sariyer besiktas bisiklete binip sonra koko midye asermek de cok acayipmis. uzerine bir de nargile patlatsaydiniz ali baba’da bari, marpuc cok kirliydi seri koz gelmedi derdiniz kim bilecek.
30 entry daha