şükela:  tümü | bugün
  • güzel reklam. hayırlı forumlar.
  • rezalet olmayandır, en azından sözlüğe yazılacak kadar büyük değil. ara sıra bana da böyle oluyor, başıma bir olay geliyor. sözlük yazarıyım ben , bunu sözlüğe yazsam diye aklımdan geçiyor. sonrasında malum butonu düşünüyorum, başkası yazsa o butonu arar mıydım diye kendime soruyorum. şimdiye kadar hepsi butonluk sıradan şeylerdi çok şükür.
  • yalnız herkesin kaçırdığı nokta "peçeteliği dayadığı kolunun altından çekip alması".

ama yine de rezalet puanım 1/10.
  • asıl rezaletin midyeci ahmet'e gitmek olduğu rezalettir. sana puanım 0 kanka.
  • on editten konuya gelemiyoruz ki yorum yapalim. yapmayin su on editleri amk.
  • siz kaldırdınız o iğrenç kokoreç yapan herifin götünü. şimdi konuşma hakkınız yok o yüzden.
  • kokoreççiler arasında kartların yeniden dağıtılmasına neden olacak rezalet. böyle büyük rezalet görmedim.
  • allah bu adamla beraber yaşamak zorunda olan insanlara sabır versin.

benim daha çok dikkatimi gecenin 4'ünde midyeci ahmet'in nasıl dolu olduğudur.
  • ya bir siktir git lütfen dediğim başlık.
    kahve dünyası’nda altımdan sandalye alıp başka sandalye verdiler sırf diğer masanın diye, hem orada şikayetimi belirttim hem de gittim google ya da zomato vb sitelerde puanımı verdim, bitti.
    burası ekşi bu 1, peçetelik kol koymalık bir şey değil bu da 2, karı gibi orada şikayetini belirtmeyip burada ağlama bu 3, boş bir insansın bu da 4.