şükela:  tümü | bugün
  • 5 sezondur ülke puanının anasını belleyen vatan haini yandaşspor'un küsküyü yediği bir diğer maç. sizin borunuz anca iç siyasette ve türkiye sınırları içindeki müsabakalarda öter.
  • başakşehir’in ülke puanına katkı yapacağı bir diğer maç. tabii bu sefer ki yunanistan ülke puanına.
  • istiyolarsa götünden bile sikebilirler başakşehir'i, ki sikiyolar da. ben o ucube topluluğu türk takımı olarak görecek kadar mal değilim. milletini, vatanını düşünen adam önce bu hırsızların takımının oraya gitmesine karşı olur, bi bok yapar ama siz korkak olduğunuz için anca elinizde telefon aptal aptal entry girersiniz, silivri soğuktur falan espri sıçarsınız.
  • diktatörün piçlerinin bir kez daha analarının amını gördükleri maç olmaktadır.
  • arkada reklamlarda clio 11.499 euro yaziyor. turkiye de en dusuk model 90.900 tl. efkar basti.
  • ilk maçı 1-0 kazanan ve ikinci maçta da 1-0 önde olan olympiakos’ta valbuena’nın hala oyunda olduğu maç. aykut hoca izliyorsa kalpten gidebilir.

derken maçı 2-0 yapan golü attı ve ayakta alkışlanarak kenara geldi. fenerbahçe bu sene valbuena’yı çok arar maalesef.
  • forma sponsoru dikkatimi çekti. thy ligde seyircisi olmayan maçları izlenmeyen bir takıma hangi strateji ile sponsor olmuş çok merak ettim. bilfen'de sponsor olmuş ama onu hiç saymıyorum.
    umarım hakettiği yeri bulur bir daha adı anılmayacak şekilde silinir giderler futboldan.
  • başakşehir ne zamandan beri türk takımı oldu merak ediyorum? çanakkale kareografisine ataturk haric herkesi koyan bunlar degil miydi? olimpiakos bunlardan 10 misli daha türktür.
  • hahaha 2-0 oldu. neyinize lan sizin şampiyonlar ligi amına kodumun bedevileri? hadi siktirin gidin.
  • rahmetli itin duası kabul oluyor hahaha ha (bkz: keşke yunan galip gelseydi)