şükela:  tümü | bugün
  • fransa ıı.dünya savaşında almanların fahişesi olmuş ülke. abd pezevenklerın elinden kurtarmadı mı sizi ne bu atar gider.

biz geçmişte birlikte yaşadığımız yunanistan ermenistan v.b devletlerle kardeşlik ilişkisi kurmadığımız sürece bu itlere gün doğmaya devam edecektir. akp dış politikası iyi niyetli fakat yanlıştır.
  • küstah fransız cumhurbaşkanının hadsiz açıklaması.

allah aşkına gelin lan.
    ne olur gelin de boyunuzun ölçüsünü alın.

hayır sen kim köpeksin ulan?
    doğu akdeniz'e kıyın mı var? ne hakkın var da türkiye'ye uyarı yapıyorsun.

bu uyarıya atarlı giderli hatta ve hatta küfürlü hakaretli bir cevap verilmesini bekliyorum.

sokarım diplomasiye de nezakete de.

sen kimsin lan köpek?
  • macron kimdir ne yapmak istemektedir necidir.
  • iyice kafayı sıyırdı bu napolyon. yunanlar da savaş çıkarsa başbaşa kalacağımızın farkındadır umarım.
  • biz kendi sınırımızda arama yapmayalım ama sen taa ordan kalk bizim sularda askeri varlığını arttır. oldu canım. sikerler kamil hepinizi sikerler, ekonomik ve siyasi olarak eski gücümüz olmasa da hala güçlüyüz. küllerimizden doğmasını biliriz, bunu da siz avrupalılar bizden daha iyi bilirsiniz.

inşallah geri adım atmayız akdenizde. ülkem adına bu konuda rahatlıkla savaşabilirim.
  • tayyip reisin gene haklı olduğu çağrıdır. bakınız twitteri kapasaydı reis haberimiz olur muydu bu çağrıdan?
  • benim gibi atadan muhalif birini bile ayar eden açıklama.

güçlendir birader. güçlendirmezsen darılırım. macron çok seviyor ota boka salça olmayı. ee ne de olsa fransa büyük ülke. yersen.
  • avrupa’nın şımarık çocuğu yine korunup kollanıyor.
    ben kaçırmış olabilirim bizim lehimize açıklama yapan oldu mu?

sanmıyorum ama bir ihtimal sıcak çatışmaya gebe durumdur.
  • her ne kadar bu tür söylemler ağrıma gitse de, siyaset yapmak yerine heyt hoyt diye herkese artislik yaparsanız bi bok yaptırmazlar size.

tek başına kalkıp mafyaya kafa tutarsan, yaşatmazlar.
  • (bkz: mikron)