• fransa ıı.dünya savaşında almanların fahişesi olmuş ülke. abd pezevenklerın elinden kurtarmadı mı sizi ne bu atar gider.

biz geçmişte birlikte yaşadığımız yunanistan ermenistan v.b devletlerle kardeşlik ilişkisi kurmadığımız sürece bu itlere gün doğmaya devam edecektir. akp dış politikası iyi niyetli fakat yanlıştır.
  • macron kimdir ne yapmak istemektedir necidir.
  • iyice kafayı sıyırdı bu napolyon. yunanlar da savaş çıkarsa başbaşa kalacağımızın farkındadır umarım.
  • biz kendi sınırımızda arama yapmayalım ama sen taa ordan kalk bizim sularda askeri varlığını arttır. oldu canım. sikerler kamil hepinizi sikerler, ekonomik ve siyasi olarak eski gücümüz olmasa da hala güçlüyüz. küllerimizden doğmasını biliriz, bunu da siz avrupalılar bizden daha iyi bilirsiniz.

inşallah geri adım atmayız akdenizde. ülkem adına bu konuda rahatlıkla savaşabilirim.
  • tayyip reisin gene haklı olduğu çağrıdır. bakınız twitteri kapasaydı reis haberimiz olur muydu bu çağrıdan?
  • avrupa’nın şımarık çocuğu yine korunup kollanıyor.
    ben kaçırmış olabilirim bizim lehimize açıklama yapan oldu mu?

sanmıyorum ama bir ihtimal sıcak çatışmaya gebe durumdur.
  • her ne kadar bu tür söylemler ağrıma gitse de, siyaset yapmak yerine heyt hoyt diye herkese artislik yaparsanız bi bok yaptırmazlar size.

tek başına kalkıp mafyaya kafa tutarsan, yaşatmazlar.
  • akdeniz'de türk bayrağını gören pirana gibi geliyor.
  • kendileri afrika’yi somururken, soykirim yaparken sorun yok, turkiye kendine ait karasularinda hakkini ararken bos bos konus.
  • burnunu siktimin adamı tarafından yapılan çağrı.

bu kadar ülke bize karşı cephe aldıysa demek ki bir şeyleri doğru yapıyoruz. aynen devam.
335 entry daha
hesabın var mı? giriş yap