• samsun'daki gece hayati hakkinda bilgi veren rezalet.
  • "bir insan pavyona nasıl bir akılla, nasıl bir düşünceyle "eğlenmeye" gidebilir?" sorusunu bana bir kez daha sordurtan, "rezalet olmayan" olaydır... buradaki rezalet, kişinin onu pavyona sokan akıl düzeyidir...

sormadan da edemeyeceğim: "eee... eğlendin mi bari?" : ))
  • gece kulübü yazan yere kızkardeşini götüren bir yazarın yaşadığı durum.

olm tamam ben de bulunmadım böyle bir yerde de isminden falan da mı hic suphelenmedin? hiç mi türk filmi izlemedin?
  • gece kulübüne gidip kazık yemeden çıkmak, uçaktan paraşütsüz atlayıp yere hasarsız inmek gibi bir şeydir. gerçi yapan var bu dediğimi. (bkz: indiana jones)

bu yüzden rezalet demeyeyim de, bir tatsızlık olmuş. üç kişi için 650 tl pavyon standartında abartı sayılmaz bu arada... normalde masaya viski *açtırıp bin lira kitlemeleri gerekiyordu.
  • yol yordam bilmediğini varsayıp hesabı normal bulduğum olaydır. normalde bu tarz mekanların raconu olur. bu tarz yerlerde hesap çoğu zaman kapatılıp tekrardan açılır. yanı çıkışta birtek hesap ödenmez. 2000 tl hesap gelebilirdi yine alkol oranına göre insaflı davranışlar. rezalet puanım 0.
  • 5 sene üniversite eğitimini saymazsak, 32 yıldır samsun ‘da yaşıyorum.bir kere bile dediğin tarzda gece kulübüne gitmedim.nasıl cesaret edip giderler anlamam.bu tabi ki de kazıklanmayı hak etmişsin demek değil ama bu tarz yerlere giderken iki kere düşünmekte fayda var. geçmiş olsun.
  • samsun'da gece kulübü mü var?
  • samsun’da gece klübü olmasından daha rezil değildir.
  • mavi efes pilsen tabelası üzerine mi yazılıydı klübün adı ?
  • samsun'da gece kulübü olduğunu öğrendiğimiz rezalet.
hesabın var mı? giriş yap