şükela:  tümü | bugün
 • içerde biletimizi beklerken şahit olduğumuz olaydır. elinde satırla biri cama vurdu kıramadı. bir taraftan bu konser olamaz diye bağırıp bir taraftan da satır salladı. artık ülkenin boktanlığı, vaziyetimizin sıçıklığı üzerine bir şey demeye gerek olmadığını düşünüyorum.
 • ...
 • konserdeki bir arkadaşımdan aldığım habere göre tekbir getirerek cama satır ya da balta gibi bir cisimle vurmuş
  (bkz: neden hiç izmir'de patlama olmuyor) diyen mahlukat mutludur umarım
 • artık bu çomarlardan rahat ve huzurlu bir yaşam şansı kalmadı. gidip keyifle bir konser bile izleyemiyor insanlar. her zaman her yerdeler. bunlara anlayacağı dilden konuşmaktan başka çare yok. yoksa izmir'de olduğu gibi birbirinden cesaret alıp böyle densizlikler yapabiliyorlar. en sağlamı ibreti alem için bunları hastaneye kadar kovalamak.

  ya ülkece hep beraber çomar olucaz ya da biz onları adam edicez, başka yolu yok.
 • fazıl say konserindeki saldırganı spekülatif biçimde duyuran başlık. olayları ele alırken hassas davranmakta fayda var. hele ki şu günlerde...

  (bkz: fazıl say konserinde olay çıkaran satırlı dalyarak)
 • ilginç bi olay.
 • edit: konserden çıktık şerefsizin birinin yaptığı münferit bir saldırıymış allahtan. kim bilir kimin provokasyon amacıyla gönderdiği aşağılık bir herif. bunların hepsi insanları korkutmak ve sindirmek için ancak kimsenin korktuğu ve çekindiği yok. o herifin orada ağzı burnu kırılmadıysa sebebi korkak herifin elindeki satırı atarak güvenlik görevlisine resmen sarılarak teslim olmasıdır. yoksa o satırın o herifin münasip bir yerine sokulacağından kimsenin şüphesi olmasın. kimse de insanları bu ülkedeki kazanımlardan elinde satırla bağırarak vazgeçireceğini düşünmesin. kısacası olay korkak bir yobaz tarafından gerçekleştirilmiştir. haa bu arada lütfedip girebilseydi içeride fazıl say'ın son eserini terör olaylarında şehit olan rahmetliler için çaldığını da ayrıca öğrenmiş olurdu. geçmiş olsun diyen arkadaşlara da teşekkürler.

  içeriye girmeyi beklerken densizin birinin allahuekber diyerek cama satırla vurması olayıdır. bizzat yaşayan birisi olarak sonradan arkasının geleceğinden çekindik. ulan ülke ne hale geldi ya yazıklar olsun.
 • ulan satır bu manyakların standart donanımı mı.

  bu tür eylemlerde satır ve gerizekalılık standart tekbir opsiyonel. bi merkezden yetiştiriliyor sanki çapsızlar.