şükela:  tümü | bugün
  • 10-10 rezalet.

geçmiş olsun.
  • karşılaştığımız durumun rezalet olmadığını savunan arkadaşlar, umarım benzer bir durumla kesinlikle karşılaşmazsınız.

yani düşünün tüm planlarınızı bir tarihe göre ayarlamışsınız. son gün biz böyle bir karar aldık deniyor ve her şey alt üst oluyor.

sanıyorum ki normal bir durum olsa 300 çiftten 200'ü mevcut rezervasyonunu iptal etmezdi.
  • başlık "türkiye cumhuriyeti'ni özet geçiyorum, toplanın" şeklinde açılsa kimse yadırgamazdı herhalde.
  • ben yaptım oldu. akp döneminin vurucu özelliklerinden.

edit: bu arkadaş üsküdar belediyesinde önemli bir tanıdığa sahip olsa, şu mağduriyeti yaşar mıydı? evet kimse yine de yaşardı diyemiyor. olum bu boktan ülke nasıl düzelecek?!
  • demek ki alkollu olsa ohooooo. bu zamanda düğün yapılmaz mk!
  • (bkz: geçmiş olsun)

sinir bozucu bir olay.
    sözlükte yol yordam gösterecek hukukçular eminim vardır. yine de mümkünse aynı tarihte uygun olan başka yerlere de dört koldan bakılabilir. bu şerefsizlere daha fazla para vermemiş olursunuz.
  • ruhsuz , nikah kıymayı fabrikasyon iş seviyesinde gören üsküdar belediyesi
    aymazlığı, saygısızlığıdır.
    insanların en önemli gününü rezil etmiştir.
    mutluluklar...
  • rezalet gibi rezalettir. resmen "sen istiyor nikah, verecek 18000 daha!" durumu söz konusu.
  • (bkz: geçmiş olsun)
    (bkz: peşkeş çekmek)

10/10 rezalet. inşallah diğer çiftler görür burdan da onlar da bu hale düşmezler.
  • dini imanı para olan bir partinin belediyesine güvenilmez