şükela:  tümü | bugün
7 entry daha
  • beşiktaşımızın kazanarak liderliğe bir adım daha yaklaşacağı maç.

rakipte ciddi eksikler var ve son 2 maçı kaybetmiş durumda. beşiktaşımız ise adem ljajiç ve gökhan töre haricinde tam kadro. ljajiç’in beyin ölümü gerçekleşmiş zaten.
  • beşiktaş, 3 farklı bir skorla kazanırsa, haftayı bay geçen galatasaray, maç eksiğine rağmen averajla liderliğe yükselecek.

edit: yukarıda yazılanı yanlış anlayanlar bunu okusun;

alanyaspor’un 3 farklı mağlup olması durumunda, galatasaray’ın haftayı maç yapmadan liderlikle kapatmasına neden olacak maç.
  • her beşiktaşlı bilir ki liderliğe geçme şansımız olan bir maçımız varsa puan kaybederiz.
    bu burda totem olsun...

edit: zaten lider olma şansımız bu maçla yokmuş. üst entry yanılttı. o zaman kesin kazanırız
  • beşiktaş için çok zor maç, alanyaspor kaybetmez bu maçı.

beşiktaş'ın kale ve savunma hattı büyük soru işareti, alanya 2 maçtır kaybediyor bu durum ekstra motivasyon sağlamıştır. üstelik bir de hakem faktörü var. beşiktaş 2 3 maç iyi gidince devreye girmeleriyle meşhurlar kendileri.

maçın hakemi atilla karaoğlan geçen yıl beşiktaş 5 maçlık galibiyet serisi yaptıktan sonra iç sahada malatyaspor'a kaybederken var hakemiydi. ve o gün beşiktaş'ın net penaltısını üstüne afiyet götürmüştü. umarız yarın adil bir maç yönetir.
  • beşiktaş iyi bir hava yakaladı, takım uyumu da çok iyi, oturmuş vaziyette bir takım. alanya iki haftadır kaybediyor, eksikleri var. yani ibre su götürmez bir şekilde beşiktaş'ta.

iddia oranlarına baktım favori alanya görünüyor. en çok iddia oynanan maçlar listesine baktım alanyaspor beşiktaş maçı ikinci sırada. ve resmen tüm ülke beşiktaş galibiyetine oynamış.

normal şartlarda beşiktaş' ın kazanması lazım lakin bu ligde hiçbir zaman normal şart olmamıştır. zaten hakedene şampiyonluğu verselerdi ülke puanımız bu kadar düşük olmazdı.

her neyse, umarım yanılırım.
  • 3 galibiyet sonrası berabere bitecek maç olacağını düşünüyorum.
    2-2 oynayın beyler.
  • eğer ilk golü dk 20 olmadan atarsak maç bizde
  • fenerbahçe'nin şampiyonluk balonu patladı, galatasaray'ın dört yılda üç defa şampiyon olması pek olası değil, başakşehir tekrar şampiyon olamaz. dolayısıyla bu akşam alınacak galibiyet sadece bir 3 puan değil, bu akşam alınacak bir üç puan beşiktaş'ın herkesi yenebileceğini gösterip şampiyonluğun en büyük favorisi yapar.

bu ivme ve motivasyon yakalandı mı psikolojik üstünlük de ele geçer. haydi sergen hocam "ustalığını" göster.
  • 0-2

not: yatirim tavsiyesidir
  • beşiktaş net favori, alanya çok formsuz ve çok eksik.

ps5 endeksi gibi, süper lig endeksine göre bu maçı beşiktaş kazanamaz. beşiktaş kazanırsa şampiyonluk yolu açılıcak. ve komşunun oğlu şöyle şöyle diyen ev kadınları gibi türk medya bizi konuşucak. dün hatay spor maçında karagümrük futbolcuları saçma sapan kartlar gördü (haftaya galatasaray maçları var).

yan ievet beşiktaşlıyım bu akşam kazanırız da belki ama hakem bizi doğrar. ben size diyeyim.

beşiktaş 2 oynayacaktım ama kırmızı karta basıcam. umarım kazanırız. sansasyonel bir maça hazırlanın.

not:beşiktaş.
422 entry daha