• az sayıda insandan biri olduğumu biliyodum, farklı olduğumun hep farkındaydım :)

6 günlük bi' tarifeye gelmişim artık sayılı akreplerdenim kıh kıh kıh :)

edit:imlâ
  • her sene ortaya çıkan geyiğin yeniden hortlaması olan gerçektir. ben de endişelenmiştim uzun zamandır bu muhabbet olmadi diye. shaggy öldü gibi bir şey çünkü artık bu muhabbet. zaten burçlar bile ayrı bir gereksiz konuyken şu saçma haberin her yıl ısrarla yapılmasını ise hiç bir zaman anlayamayacağım.
  • kova burcuyum ve bu gerçeği kimse değiştiremez, diye karşı çıktığım gerçeğimsi şeydir.
    yaşasın burçların demokratik kardeşliği.
    yaşasın özgürlük!
  • "burc" denen sey gercek olmadigindan hic farketmez.

aklinizi boyle hurafelerle, spekulasyonlarla irdelemeyin.
  • aslan olsam nolucak okuz olsam nolucak kova olsam nolucak tencere tava olsam nolucak. 13 degil isterse 33 tane burc olsun, ben benim be. binlerce kilometre uzaktaki gezegenlerin yildizlarin beni nasil etkileyecegini dusunerek yasayamam ben. gotumle birlikte guluyoruz
  • her sene ortaya çıkan bir geyiğin yeniden canlanmasından başka bir şey değildir.
  • (bkz: saka burcu)

milliyetin astroloji köşesinde vardı bi ara. kova= saka.
  • götten sallama gerçektir. yılancı diye burç mu olur lan? bi de ankaradakiler bulmuş bunu, dünyanın haberi yok bu durumdan, hemen su yılanı yapmışlar burcu. yav he yılan he. yılancı ne amk ya. saçma sapan bi işle uğraşmışsınız, üstüne haber yapmışsınız, bari isminde biraz düşünün.
  • benimkini değiştirememiş durum.
hesabın var mı? giriş yap