şükela:  tümü | bugün
  • gelip ben de yerimi ayırıyorum. bakalım buraya neler yazacaz.
  • mevcut adaylara baktığımızda rasyonel tercihler yapılan bir ülkede olması gereken sonuçtur.

bilgisi, birikimi ve çalışmaları ile meral akşener bunu sonuna kadar hak ediyor.

sonuç ne olursa olsun doğru adaya oy vermiş olmanın gururunu yaşamak için oyum meral akşener'e.

"türk milliyetçisiyim" diyebilen tek cumhurbaşkanı adayı meral akşener.
  • akşener olmadı ince oldu o da olumlu. ittifağımızın adaylarıdır.
  • 2 seçenek var ya meral akşener ya da rte.

ne yazık ki.
  • muhtemelen gerçekleşecek olan durum şudur:

(bkz: 13. cumhurbaşkanı yardımcısı meral akşener)
  • mecliste hdp'ye oy verecek cumbabalıkta ince'den yana oy kullanacak olan biri olarak kendisine saygım sonsuz. bu seçimler saadet partisiyle, chp ile, hdp ile, iyi parti ile bir bağ oluşturdu. gezinin ilk günleri gibi bir kardeşlik ortamı söz konusu. agnostik eşim islam'ı hayatının tam merkezine almış kişileri saadet partisi gibi dürüst insanların olduğu bir parti temsil etmeli islam akp'li hırsızlara kalmamalı diyerek saadet partisine oy verecek. yakınlaşıyoruz... güzel, aydınlık, özgür günlere yakınlaşıyoruz. türküyle, müslümanıyla, demokratıyla, kürtüyle, atatürkçüsüyle, milliyetçisiyle ama ne olursa olsun vatanseveriyle güzel günler yakındır.
  • hayal ürünüdür kanımca. bu ülke buna hazır olmamakla beraber, tanıtım reklam konusunda var olan sistem kendilerine bu şansı tanımamaktadır.
  • chpli olarak meral akşener' in cumhurbaşkanı olmasından şeref duyarım.
  • görmek istediğimdir.

hep chp'ye oy verdim. bu sefer akşener ve iyi parti. sonuç umrumda değil.
  • :) güzel günler geliyor....

akşener ya da ince ama erdoğan asla...

troll akitlere kapılmayalım hep destek tam destek millet ittifakına...

kurtuluyoruz....