• "kırmızı kartına çok sık başvuran bir hakem olarak biliniyordu..."

lan hala böyle bişi diyebiliyorsun tövbe bismillah ya. amk palmiyeye vuran van dam gibi vurdu herifin bacağa töre.
  • kimse bu maçı sadece selçuk'un attığı frikik ile hatırlamayacak. çeklerin hollanda'yı evine 3-2 yenmesi ki daha da acayibi grubun sonuncu takımı kazakistan'ın nasıl oldu da ortada hiçbir sebep yokken gidip letonya'yı evinde yenerek son maçta ilk galibiyetlerini almaya çalışmalarını unutamayacak. niye yendi olm o adamlar o maçı? maçtan sonra tepinerek seviniyordu kazaklar.... ahahha.. deli olmamak elde değil. cidden totalde ne olduysa oldu orgazm derecesinde bir akşamı geride bıraktık.

daha 3 hafta önce playoff'lara kalır mıyız derken şu an direkt finallere katılıyoruz. çok iyi be.

ayrıca bir tatil planınız varsa arada kazakistan'a uğrayın biraz döviz bırakın adamlar biz gidelim diye her şeyi yaptılar lan. teşekkürler selçuk, teşekkürler kazakistan!
  • turkiye için her zamanki gibi bir kader maçıdır. amına kodumun gruplarında 10 maç oluyor minimum 7'si için "ya tamam ya devam maçı" yorumu yapılıyor. bi tamam diyemedik amk.
  • show tv'nin yaptığını yapmayan bir avrupa kanalından maç sonu görüntüler.
  • selçuğun goal filminin sonundaki frikik golünün birebir aynısını hatta daha da mucizesini atarak fransa'yı getirdiği maç.

koyu fenerliyim ama selçuk şu golle benim gözümde sonsuz kredi kazanmıştır! isterse bi sonraki maç gitsin maç boyunca sadece santranın ortasına sıçsın!! eğer bi sikim söylersem dünya alem ırzıma geçsin amk.

at fava bekle şimdi!!!
  • an itibari ile bir televizonculuk skandali yasaniyor. koca bir eleme doneminin finali, herkes mutlu, tarihi bir olay yasaniyor, show tv reklam ustune reklam aliyor. yatacak yeriniz yok ulan..
  • https://encrypted-tbn2.gstatic.com/…hbq_5zbwaymessg bunun gerceklestigi bir mac olmustur.
  • şu ülkede ne kadar gerizekalı varmış gördük. ben 34 yıldır bu ülkede yaşıyorum. 34 yıldır terör var bu ülkede. hemde istanbul gibi kozmopolit bir ilde yaşadım bu süreyi. askerlik yaptım sınırda. hep güvendeydim hala da güvendeyim. benim ülkem lan burası. buradan başka hangi ülkede güvende olacağım. terörden korkacak halim kalmadı benim. terörden tırsacak, terör var diye ömür boyu iğrenç bir ruh halinde yaşacak değilim. evet üzülüyorum ama ne yapayım. mezara mı sokayım kendi mi canlı canlı. yatağa yatınca gözümün önüne ankaradaki patlamada flamaların altında yakınlarını arayan insanların görüntüleri geliyor. ne yapayım. milli takım kör topal bir başarı sağlamış, biraz mutluluk yasak mı lan bize? biraz o şiddetten uzaklaşmak yasak mı lan bize? ne yapalım ne? söyleyin ölelim mi bizde ne istiyorsunuz. ben askerdim 2007 de dağlıca onlarca asker şehit oldu. sen taksimlerde elin sikinde gezerken ben elimde tüfek saatlerce sınırın ötesini gözlüyordum gözlerim yaşlı. belki ben olacaktım dağlıca da. belki beni tarayacaklardı o doçkalarla. o zamanlar nerede duyar kasıyordunuz. yeter ulan yeter. bırakın bu milletin yakasını. adamın cenazesini basıyorsunuz pis paçavralarınız ellerinizde, cenaze evine rahat yok. milli bir zafer kazanılıyor, azıcık mutlu olalım diyoruz hemen çok insani varlıklarmış gibi çıkıyorsunuz piyasaya demediğiniz laf, etmediğiniz hakaret kalmıyor. ne bitmek tükenmek bilmez nefretiniz varmış lan bu ülke insanına. allah hepinizin belasını versin.
  • mehter marşı ile kapak kısmı tamamlanmış maçtır.
    türkiye'nin doğrudan katılması...
    arnavutluk'un dogrudan katılması...
    bosna hersek'in güney kıbrısı deplasmanda 3-2 yenerek g.kıbrıs'ın üzerine çıkması ve play-off'a kalması,
    haziran 2016'da fransa sokaklarında ve tribünlerde çok türkiye bayrağı göreceksiniz...
    pristineye,
    kosovaya,
    mostara şimdiden selamlar...
  • izlandalılar siyah band takarak yaşanan olaya saygı gösterirken orospu çocukları tekbir çekerek 1 dk saygı duruşunun amına koymuştur. daha önce onlarca maçta saygı duruşu yapıldığını gördüm, ilk defa böyle bir olaya şahit oluyorum.
    sikindirikson'daki saygının onda biri yok bu piçlerde. bunlarınki de orospu çocukluğunda son.

edit: deyim.
hesabın var mı? giriş yap