şükela:  tümü | bugün
  • gözden kaçmasın.

geçmiş olsun...
  • yalan haber olan kan ihtiyacıdır
    ön edit: uyarı mesajını aldığımdan beri araştırıyordum. şu an öğrenmiş olduğuma göre 21 eylülden beri paylaşılıyor. 10 gün süreyle 5er ünite kan ihtiyacı olduğu belirtilmiş ama 10 günlük süre dolalı çok oluyor. gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum. sabah 9da dersim olduğu için çok fazla bakamamıştım. ne olur ne olmaz insan hayatı deyip paylaşmıştım. şu an şok içerisindeyim. gerçekten herkesten çok çok özür diliyorum.

acil: yeni doğum yapan anneye acil olarak a (-) kan lazım. organlar iflas etmek üzere. 0554 797 44 22 göztepe ssk hastanesi..

zorunlu edit: twitter'da bu duyuruyu üniversiteme ait çeşitli profillerde gördüm. defalarca çok acil denilerek paylaşıldığı için elimden geleni yapmak adına paylaştım ve hayati bir konu olduğu için doğruluğunu sorgulayamadım. emin olamadığım için başlık açmayıp burada yorum olarak paylaşmayı tercih ettim. sahte bir haberse meşgul ettiğim için özürlerimi sunuyorum. tetuan 'a da uyardığı için teşekkür ederim. dediğim gibi acil olduğu için doğruluğunu sorgulayamadım, yine de aranması gerektiğini düşünüyorum.

edit 2: bilgi almak için gerekli sayfalara mesaj attım. şu an cevap bekliyorum

edit 3: haberi ihtiyaç sahibi değil üyelerden birisi ulaştırmış. açıkçası doğruluk konusunda kesin bir bilgim olmamakla birlikte eğer sahtekarlık olduğu doğruysa gerçekten yazıklar olsun diyorum. ortada doğumda ölecek bir anne ve annesiz büyüyecek bir çocuk vardı. bende o yüzden en çabuk bulunabilecek yer olan ekşi sözlüğe yazma gereksinimi duydum. eğer yalan haberse gerçekten hepinizden özür dilerim sadece o an haberin doğruluğunu sorgulayamadım.
  • başlık yukarı.
  • buldurana kadar yayılması gereken...

"acil: yeni doğum yapan anneye acil olarak a (-) kan lazım. organlar iflas etmek üzere. 0554 797 44 22 göztepe ssk hastanesi.."
  • uppp
  • can'a can katan can'a can kurban.
  • elimizden gelen bir entry ile başlığı yukarı taşımak. acil şifalar diliyorum.
  • up up
  • haydi bakalım.

(bkz: up)