• kâh dünya ekonomisi konuşuldu kâh goygoy yapıldı kâh ikili ilişkiler üzerine aforizmalar yağdı ama hepsinin ortak özelliği şuydu, bir sinerji yaratılabildi. fikir alış verişi yapılabilen oldukça kaliteli bir grup insanla vakit geçirmek çok keyif vericiydi. emeği geçenlerin eline sağlık, katılan herkese selam olsun
  • güzel olacağını tahmin ediyordum fakat bu kadarını beklemiyordum. ne güzel insanlar varmış ve ne güzel hazırlanmış mekan.
    eski zirvelerin ruhunu taşıyan, merhaba dediğiniz anda muhabbetin akıp gittiği süper insanlarla mükemmel bir gece oldu.

cumartesi işe gitme zorunluluğu olduğundan yarısında çıkar klişemi yaparım deyip çıkamadım zirveden. doğal olarak şuan ofiste elwood blues tribinde güneş gözlüğüyle bilgisayar karşısında oturmuş, alka seltzer yudumluyorum.

gelenekselleşmesi kesinlikle beklenen zirvedir.
  • parola58 sayesinde ( binbir tereddütle) katıldığım, en fazla bir saat dayanır, kalkar giderim diye düşündüğüm ama gece yarısına kadar keyifle oturduğum zirve oldu.
    herhangi bir ortamda ilişki kuramayacağımız insanlarla, aynı platformun insanları olmak ortak paydasıyla çabasız kaynaşıverdik.
    harika insanlar tanıdım, ne güzel çocuklardınız...
    her şey çok dozundaydı, dozunda konuştuk, dozunda güldük.
    kendimi tekzip edeyim bu arada; çoluk çocuk yaşımı başımı dert etmedi.
    gitmesem eksik kalırmışım.
  • zirve fotoğrafları için tık
  • yaz sonu havanın ürperttiği depresyonlu kalplere sıcacık dokunan bi zirvendkelşd!!1!1
    pazartesi pazartesi balkonda hırkalı, uyku beklemeli halde dururken geceden hortlatıyosunuz başlığı, sabaha kadar işe ne giycem demeden zirveye ne giycem diye düşünüyorum.
    menü çok tatliş olmuş bide güzel bi küfe bakayım kendime.
  • nanii nanii nanii açılın son dakika haberi!
    sevgili organizatörlere çeşitli yhaaa annatsanıza napıcaksınız darlamalarım sonucunda içeriden* bildiriyorum. aldığımız istihbaratlara göre sayın organizatörler bize ve mekanda küçük sürprizler hazırlamaktaymış hatta onun içindir ki soursummitz, mail, dm, entry ile gelcem ben demek fevkaladenin fevkinde bir hareket olurmuş.

ortamda dönecek playlist 90'lar türkçe pop ağırlıklı boombastic* şarkılardan oluşacak. 90'lar playlistte istediğim şarkı yoktu yarısında çıktım demeden bi mesajınızı alırım.

kemal sunal tonlamasıyla "sabrım kalmadı emineeee" diye bağırasım var.

gel be hafta sonu.
  • pilli bebek konseri bitiminde tahmini olarak 00.30 civarlarında uğrayacağım zirve.
    aslında düşündüm de konserden önce de uğrayabilirim, duruma göre ayarlayacağız *
  • zirve yakın meşaleleri yakın.
  • son iki haftadır her cuma akşamına yağış koyan zeus zirveye desteğini gösterdi. olimpostan aldığımız bilgiler doğrultusunda hava açık, sohbet etmeye uygun ve dans ederken terletmeyecek kadar serin olacakmış. yine de sevgili suserlerimize şuan terleten güneşe aldanmamalarını tembihliyor, sırtınıza bi hırka alın gelirken annem diyorum.

akşama bira köpüğü höpürdetirken görüşürüz.
  • işten çıktıktan sonra geleceğim için pantolon gömlek ceket triosu ile katılacağım zirve. umarım sırıtmam.
hesabın var mı? giriş yap