şükela:  tümü | bugün
  • nitelikli dolandırıcılıktır, gasptır, hırsızlıktır ne ararsanız var.
  • bu aras kargo için duyduğumuz kaçıncı rezalet artık bir açıklama yapılması gerekir. aras kargoda hırsız var. sözlüğün dikkatini çekmemesi de ayrı bi üzücü durum. seks başlığı olmadığı için dikkat çekmiyor
  • hala ülkenin çivisi çıkmadı diyenler varsa onları ringe davet ediyorum.

herifler hırsızlık için kolay bir yol bulmuşlar. artık iphone çalmak için gece dükkana girmelerine gerek yok. git direkt kargo şubesinden al.

bu kargolar büyük ihtimal bir noktada x-ray'dan falan geçiyor ve içini görüyorlar. görenlerden bir çalışan da haber uçuruyor. kargo şubeye iner inmez şubeye damlayıp kargoyu hacılıyorlar. tabi o kimlik kesin sahtedir ve kamera kaydındaki yüzler seçilmiyor. zaten yakalansa ne olacak. savcı serbest bırakacak.

anlaşıldı, artık kargomuzu da kendimiz taşıyacağız. bakın bu ülkede bu tarz suçlara bir yaptırım yok artık. o kargoyu kontrol etmeden teslim eden çalışana da bir yaptırım yok, hırsızlığı yapana da.
    (bkz: kanun manun yok bam bam bam)
  • son 2 defadır "şubeden teslim alınacak" şeklinde şahsıma gönderilen kargoların ne hikmetse "adreste bulunamadı" ibaresi ile geri gönderildiği ve geri gönderme mesajının elime sonradan ulaştığı kargo şirketinin sebep olduğu rezalettir. evlerden ırak.
  • burada ceza alacak tek kişi olur sanırsam o da teslim eden kişi. eksik evrak düzenliyor, belge göstermek zorunludur yani kimlik ibrazı, bu panosunda da yazar. kaç kez kimliksiz kişilerin eli boş gönderildiğini bizzat gördüm. büyük ihtimal içerik bilgisi sızdırılmış yoksa eliyle koymuş gibi tc söyleyip kargo teslimi almak nedir?
  • ne ilk ne de son olan hirsizliktir! baska bir arkadasa yapilanlar. adam agliyor link
  • bu rezillikler çözülmeden bir daha asla kullanmayacağım firma. daha fazla para veririm ups ve benzeri firmaları kullanırım. bıktırdınız lan ülkedeki rezilliklerden.
  • aras kargoyu heyecan için kullanabilirsiniz onun haricinde tavsiye etmem. adamların henüz bana teslim ettiği bir kargoyu görmedim gidip kendim alıyorum genelde. ulaşılmaz bir adam olmalıyım hiç bir şekilde ulaşamıyor adamlar bana.

yine geçen internet üzerinden aldığım 4 farklı ürün vardı her ürünlerin satıcıları farklıydı ve farklı kargo firmaları bugün teslimi yapmışken aras kargo bugün tatil sebebi ile teslim edilememektedir gibi bir ibare yer alıyor kargo takip bölümünde ve muhtemelen yine ulaşamayacaklar bana.

geçmiş olsun dostum bu firmamsı kargo şirketini kullanmayın

ne idüğü belirsiz bir firmanın yapmış olduğu rezalet
  • 10 gundur subede beklettikleri ve hiçbir açiklama yapmadiklari icin defalarca sikayet dilekcesi olusturmama ragmen bi sonuca ulasamayip, kargomu subeden almak zorunda kaldigim firmaya gayet yakisan rezalettir.
  • 2 sene önce ablam şubeden teslim olan ürününü(şeklinden anlaşılıyordu) almaya gittiğinde ürünü görüyor, alıyor ve işlem yaptırmak için bekliyor, herkesin işi var. alıp gitse kimse dur demeyecek. sizde en azından imza atmış adam, kendi(!) ismini yanlış yazsa da.