şükela:  tümü | bugün
  • süper lig 8. hafta maçı.

iki takım son kez ankara 19 mayıs stadında karşılaşacak.

saat 20.00'de başlayacak.

beşiktaş, ankara'da gençlerbirliği ile üst üste 5 sezon hafta içi oynamış olacak.
  • cuma günleri kartalımın maç kazanamama şanssızlığımızı atacağı maç. forvet hattımız kızışmış durumda olduğu için güzel bir maç izlenimi veriyor şimdiden. cenk gidecek gibi duruyor. yerine eyşan'ımız veya kara çocuk transfer edildiği taktirde negredo ile güzel bir forma yarışı olabilir. bu da seyir zevkimizi tavan yapacaktır.

edit: cenk gitmedi neyse ki. negredo henüz açılamadı. eyşan wolfsburgda sakatlanmış, kıyamam. sıkıntılı bir sezon geçecek gibi duruyor, ilk haftalardaki acemiliği çabuk atmak lazım.
  • maça 3 bilet arıyorum.
  • zaten az sayida ayrilan besiktas tarafi bileti bitmis durumda. gecmis olsun ankarali besiktas sevdalilari.
  • son 2 şampiyonluğumuzda da ankara'da gençler'den galibiyet alamadık (iki maç da 1-1), bu şanssızlığı artık kırmamız gereken mücadele.
  • ıki senedir kazanamıyoruz ankara'da. şu an puan kaybı tahammülümüz yok. o sebeple hocanın monaco maçı öncesi rotasyon falan yapacağını sanmam. q7 son portekiz maçında oynamadı zaten. 11 başlayacaktır. cenk de belki moralsiz ama formda döndü milli takımdan. gökhan da iyileşti. kadroda sürpriz beklemiyorum ben. skor alabilirsek lens ve negredo daha erken girebilir oyuna.
    fabri
    gokhan pepe tosic caner
    atiba ozzy
    q7 talisca babel
    cenk
  • passolig sitesinde misafir kısmı, saatli kule kale arkasında sürekli yeni biletlerin çıktığı maç. muhtemelen iptal edenler oluyor.

üç kişi gideceğimiz için bilet bulamıyoruz ama, tek gidecekler bence sürekli baksın.
  • geçen seneki gençlerbirliği beşiktaş maçında, gençlerbirliği maraton tarafından bilet alan arkadaşları geniş geniş kendi tribünümüze almıştık. gençlerbirliği taraftarları gıkını çıkaramamıştı. yürüye yürüye gelmişti bizimkiler, gençlerbirliği taraftarı iyi hatırlar.

oradan sivri zekalılık yapıp sesinizi çıkarmayın. fenerbahçe'ye falan benzemez, burası beşiktaş.
  • çok koyu fanatik bir beşiktaşlı olarak, her sene olduğu gibi bu sene de gençlerbirliğini destekleyeceğim maç. çünkü angaralı olmak bunu gerektirir.
  • acil bir işi çıktığı işin gençlerbirliği taraftarı bir arkadaşımın gidemeyeceği maç. gençler passosu olanlar yeşillendirip fiyat konuşulabilir.