şükela:  tümü | bugün
  • az önce brunson beyaz saray'a vardı trump ile basın açıklaması yapıyor, türkiye'yi seviyorum diyor.
  • nbc news'ta canlı izlenebilecek yayın.

https://www.youtube.com/watch?v=rfkw5w68cgg
  • çok ilginç açıklamaların yapıldığı basın toplantısıdır.

trump durup durup sayın reisimize teşekkür ediyor. serbest bırakılmanın zamanlaması için de tamamen tevafuk yorumu yaptı.

edit: ntv canlı yayında anlık çeviri yaptı ama bazı cümlelerde sustu çevirmen. oralarda ne dedi acaba?
  • hakkinda yalan ifade veren, son dakikada "yooooh abi biz ne dedigimizi bilmuyuduk kafamiz guzeldi herhal, bokunu yiyim affet" demeye getiren yalanci sahitlere tarafsiz ve bagimsiz turk yargisi haddini bildirecektir diye tahmin ediyorum

kendisine yapilan haksiz ithamlar adina ozur dilemeyi bir bagimsiz ve tarafsiz turk vatandasi olarak borc biliyorum. arz ederim.

kiymetini gec anladik be pastorum. ulkenin ne kadar rezil bi durumda oldugunu hepimizin yuzune tekrardan vurdugun icin ne kadar tesekkur etsek az. affet bizi.
  • canlı yayın ile ekranlara gelmektedir. türkiye'deki diğer abd'li ne olacak diye bir soru geldi. onun için de çalışıyoruz, sadece türkiye'de değil, birçok farklı ülkede uzun yıllar cezaevinde olan abd vatandaşları var, dedi. hımm. dili yumuşamış. yalnız siktiğimin papazının surat ifadesi halen aynı. herif cia tarafından üretilmiş yapay zeka sanırım.
  • görende papazı esir kampından kaçtı, her gün işkence görüyordu zanneder. amerika çatır çatır adam asarken türkiye binlerce vatan evladının katili abdullah öcalan'ı 20 senedir lüks içinde besliyor. hatta akp hükümeti tarafından yürütülen pkk açılımı denen akıl tutulmasında öcalan şerefsizinin mektupları mitinglerde okunuyordu, koskoca bakanlar bu katile övgüler düzüyordu. şu papazın suçlandığı şeyler sıradan bir vatandaşın başına gelseydi sülalece kodese girer bir daha ışık bile göremezdi.
  • yarım saat süren bi' basın toplantısına neden olmuştur..

bi' vatan evladının şu konuşma bittikten sonra türkçe çevirisini yapması elzem.. umarım biri çıkar da yardımcı olur.. konuşmanın tamamı şurada mevcut..
  • bir süre sevişir gibi yaparlar. trump twitter’dan öpücük yollar, bizimki olmayan bağımsızlığı vurgulayarak sevdiğine karşılık verir.

de ekonomi ne olacak abiler?