şükela:  tümü | bugün
  • öğrencilerden birinin hayatini kaybettiği yönünde haberler var. vuran kişi intihar etmiş.

iki öğrenci yarali.

https://m.haberturk.com/…ilahli-saldiri-1671477-amp

edit : başlik basa.
  • amerikanvari okul baskınlarına da başladık. sonumuz hayrola.
  • adam av tüfeği ile okula giriyor. bu nasıl bir güvenlik önlemidir arkadaş. içerideki çocukları dışarı salmamak için okula tel örgüler döşeyen ama dışarıdan gelen av tüfekli adamı içeri alan okul.
  • yeni türkiye'den insan manzaraları.

ohal var, güvenlik önlemleri "üst" seviyede, adamın biri, tüfek(!)le "atış talimi" yapıyor, canlı hedefler üzerinde (!)

aferin. aferin size!
  • küçük amerika olma yolunda önemli bir merhaleyi katettiğimiz saldırıdır.
    gün bitmeden bakalım daha neler olacak ve kaç kez küçük dilimizi yutacağız.
  • böyle bir konuda haklı çıkmak hiç hoşuma gitmiyor, fakat bugün yaşanan bu durumu öngörmüştüm.

(bkz: #66196033)

edit: saldırıya uğrayan çocuklardan biri hayatını kaybetmiş...
  • internette eski sevgili veya reddedilme olayı diye geçiyor. ölen gencin fotoğrafı falan var, çok üzüldüm. böyle canilerle aynı dünyada yaşıyoruz işte.
  • kadın cinayeti işlenen saldırı. 21 yaşındaki herif 17 yaşındaki kızın eski sevgilisiymiş. öldüren itin adı mustafa yetgin ölen kızın adı dahelin palandöken daha 17 yaşında lan kız, kim bilir ne hayalleri vardı. sen bu kızla kaç yaşında sevgili oldun? 3 sene önce bile olsa yaşlarınız tutmuyor. bir de çocuklara saldırıp bileklerini kesmeye çalışıyor. değdi mi o kızın canını almaya, diğer çocukları hastanelik etmeye. haberde diğer çocukların da durumunun kritik olduğu yazıyor. onların aileleri ne haldedir kim bilir?

çocuğunu okula gönderiyorsun manyağı biri gelip kızını öldürüyor, oğlunu komaya sokuyor. türkiye'de çoğu kişi, yetişkin bir birey olamamış halde. eski sevgilini kıskanıp öldürmek nedir amk? aşırı sinirliyim daha çok küfür etmemek için kendimi zor tuttum.
    inşallah stk'lar falan şu karaktersizin davasını takip eder de müebbet aldığına şahit oluruz.

edit: ulan kıza platonik aşıkmış. kız korkuyorum demiş bu ülkeye güvenim yok benim.