şükela:  tümü | bugün
  • stsl 2. hafta maçı.
  • güya galatasaray taraftarını provoke ediyor şike federasyonu.
    17 haziran duşunun ligde de sergileneceği sonucunu çıkarıyorum bu işten.

aynı eylemlere karşı şikecilere para cezası veriliyor, galasatasay'a ise saha kapatma cezası .

bu galatasaray sizin, babanızı ağlatan düzenin götünden kan alır, haberiniz olmaz.
  • ya halen tüpçü beşiktaş'ı savunuyor diyenler var ya, halen var amına koyim sizin gibi beyinsizlerin ben. yeter artık valla yeter lan. trollüğünüz de, beyinsizliğiniz de götünüze girsin piçler.
  • seyircisiz oynanacak maç.
    (bkz: tüpçü geldi hanım)
    alsana link
  • sneijder reyizden jeneriklik bir gol beklediğim maç. başlama saati 20:00
  • basketbol kararinda oldugu gibi , tahkim kurulunun kararini tanimayip , bu maci seyircili oynamamiz gerekiyor. dün gerceklesen aciklamadan ben bunu anladim acikcasi. haydi ünal basgan !
  • kadınlar ve çocuklar ile mi oynanacak yoksa kimsesiz mi bilmediğim maç.

fenerbahçe 5 maç ceza aldı kadın ve çocuklar izleyecek diye bir kural çıktı. trabzon, bursa bilmem kaç maç ceza aldı, tribün kapatma cezası geldi, deplasmanda alınan ceza deplasmanda geçerli olacak dendi ama biz şimdi manisa tarzanları yüzünden içeride seyircisiz oynayacağız muhtemelen. üstelik eskişehir seyircisi girebilecek.

ne oluyor amına koyayım? biz niye ekmeğini yiyemiyoruz bu kapitalist düzenin?

muhtemelen tarihte ilk defa tahkim cezada indirime değil de bindirime gitmiştir.. o da bize denk geldi amına kodumun memleketinde.
  • hayatımın en büyük emellerinden birini gerçekleştirip kombine aldığım ilk sezonun ilk iç saha maçı. ama bir takım embesil sürüsü ve aynı bokun laciverdi tff yüzünden tribünden izleme hakkım gasp edildi. emeği geçen herkesin allah belasını versin ömrüm boyunca bu anı beklemiştim lan.
  • dilerim galatasaray'ın inadına taraftara bedava izletme kararı alacağı maç olur.

çok da sikimizde amına koyim, ceza alacaksak en azından bilerek ve isteyerek yaptığımız bir şeyden ötürü alalım, yoksa adamlar kafasına göre ali kıran baş kesenlik yapmayı marifet sanan bir ekolden geliyorlar.

hadi ünal başgan, kurban olayım.
  • maçtan sonra şükrü ergün'ün çıkıp ''es es'e de koyduk, hakemlere de koyduk, federasyon'a da koyduk, alayına koyduk!'' demesini dilediğim maç.