şükela:  tümü | bugün
  • 13 eylül 2018 bim tekirdağ muratlı istiklal mahallesi mağazasında eşimle beraber kasiyer kızdan yediğimiz hakaretler silsilesi sonucu açılması elzem olan başlığın konusu şu şekildedir;
    mütemadiyen alışveriş yaptığımız mağazada iki hafta önce yanlış işlem yapıldı, işlem düzeltmek için kasada anahtar ile farklı bir işlem yapılması gerekiyor. arkadaş anahtarı almaya gitti tam 10 dakika sonra elinde telefon kahkaha ata ata geliyor biz ise eşimle kasiyerin gelmesini bekliyorduk. olaya sibirlediğimizi belli edip oradan çıktık ve iki hafta boyunca devamlı orayı kullanıp o kasiyer kızın tavrını gördük kasa ürün kaynıyor iki adet poşet veriyor, ürünlerin içinde 24 lü su şişeleri var poşet istediğimiz zaman yine aynı tavırla bekleyeceksiniz diyor. ama dün yaşadığımız son oldu. yine onca alışverişe 1 adet poşeti seçip verince eşim doğal olarak sen bunu bilerek yapıyorsun dedi gelen cevap siz kimsiniz ki size özel muamele yapıcam lan diyip yüksek sesle bağırıp müdürünü çağırdı. bizde müdüre hemen kamera kayıtlarını açmasını ve sonucunda bu kasiyer ile ilgili işlem yapılmasını istedik müdür bey ilgileneceğini söyleyip bize bir numara verdi sizde buradan şikayet edin çok daha etkili dedi. dünden beri bu numaraya ulaşmaya çalışıyorum ama ulaşamıyorum. yaşadığımız yer ufak kasaba çok seçeneğimiz yok ve 2 haftadır bize yapılan terbiyesizliğin gereğini yapılacağını düşünmüyorum. şikayet hattına cevap vermeyen bir şirket olsa olsa esnaf bakkalıdır kurumsal olduklarını düşünmüyorum. eşimle birlikte bir daha bu firmaya kesinlikle adım atmayı düşünmüyorum ve her yere konuyu aktaracağım garantisini veriyorum.
  • bim değil kasiyer kız rezaleti bu
  • kızın tavrı ayrı rezalet poşet konusuda ki tavırları ayrı rezalet.

poşet olayı şok, a101 de de aynı. bu konuda migros çok bonkör.
  • zamlar da rezalet burada. stokçu bunlar.

muhtemelen trakyayı sevmeyen kasiyerin çıkardığı rezalettir.
  • afedersiniz de sikem böyle rezaleti.
  • gereksiz açılmış rezalet başlığıdır. zaten türkçe de katledilmiş. bu tarz rezalet başlıklarını açanların genellikle kadınlar olduğuna dikkat ettim son günlerde. prenses kezoların başına ne gelse koşa koşa burada rezalet başlığı açıyorlar.
  • bim'de de rezalet yaşanıyorsa kapatıp gidelim bu ülkeyi.
    bim lan bu, hani raftan değil de karton kolinin içinden alışveriş yaptığımız, hani en taze sebze meyvenin 12 gündür plastik kasa içerisinde beklediği.
  • bir benzeri başıma gelmişti.
    işlemim bitti ve poşet vermesini bekliyordum. kasiyer kız ise önündeki kredi kartı pos makinasına kağıt takmaya çalışıyordu. kendisine 1 tane poşet verebilir misiniz şunları koyayım dediğimde sinirli bir şekilde ''bekleyeceksiniz'' dedi.
    bende kendisine sen kimsin geri zekalı seni bekleyeceğim dedim.
    suratıma kötü kötü bakınca da yüzüme ne bakıyorsun öküz gibi ver şu poşeti adamın asabını bozma dedim.
    o da çıkardı verdi.

anladıkları dilden.
  • müthiş
  • hayatta yaşadığı her sikindirik olayı sözlüğe rezalet olarak yazma furyasının halkalarından biri. poşet alamadı diye eli ayağı titremiş miş..

marketten fazla poşet isteyen teyze, yazar mı oldun sen?