*

şükela:  tümü | bugün soru sor
 • şu anda izmir'de sokakta kaldım. sebebi ise kamil koç firmasının müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede izmir'den afyona saat 4te otobüslerinin olduğu bunun için basmaneden 3.30 da servis kalkacağı ve 3.00da yazaneden bilet alıp 3.30daki servisle otogara geçip seyahatimi gerceklestirebilecegim söyledi aracın uygun olduğunu da hanım efendi ekledi.

  buraya kadar herşey normal 2.50de vardigim yazanede çalışan arkadaş önce sistem sorunlu çalışmıyor dedi ve sonra ağzındaki baklayi çıkartıp zaten servis aracı yolcu olmadığı için buraya uğramadı dedi.

  sonrasında müşteri temsilcisini tekrar aradım ve durumu izah ettim. anlayışla karşılayan beyfendi mağduriyet giderilmesi için başka bir servise yönlendirmesi gerektiğini ve burada yakındaki bir otelde konaklama işlemi uygulanacağını söyledi.

  ardından da yönlendirdiği arkadaş durumun ve şikayetin oluşturulduğunu tarafıma dönüş yapılacağını söyledi.

  şimdi soruyorum 4teki araç için 1 saat 10 dk önce bulunduğum yazane çalışanı göz göre göre yalan söyleyip pişkin pişkin gülerek nasıl oluyor da servisin gitmeyeceğini söyleye biliyor ki o servis daha yolun yarısında dahi değilken

  peki madem bu olay oldu mağduriyeti gidermek için bağlanan arkadaş nasıl oluyor da 1 saatten fazla bir sürede bunu hala çözemedi ve geri dönüş yapmadı...

  kamil koçu bir daha asla ama asla kati suretle kullanmayacağım arkadaşlar. sizleri de bilgilendirmek istedim.
 • rezalet puanım 7.5/10

  doğru anladıysam henüz bilet satın alma işlemi 2:50'de gerçekleşmiş. öncesinde de müşteri hizmetleriyle bununla ilgili bilet satışı olmaksızın bir konuşma olmuş.

  otobüs şirketleri ne yazık ki genelde alınmış biletlere göre servis güzergahı oluşturuyor. yani henüz satılmamış bilet için rezervasyona göre servis oluşturmuyor. biletin önceden alınması, eğer gidilip gidilmeyeceği kesin değilse sigortalı bilet alınması lazımdı.

  fakat müşteri hizmetlerinin servis güzergahının kaçta belirlendiği konusunda bilgi vermesi ve servis kullanmak istiyorsa bileti derhal alması gerektiğini söylemesi lazımdı. yazıhanedeki arkadaşın da bileti satmadan önce bunu söylemesi gerekiyordu. sistemde arıza var vs gibi ezik zaman kazanma yöntemlerine girmemesi gerekiyordu.

  hatalısın kamil koç. susere de geçmiş olsun.
 • (bkz: stardate)
 • (bkz: yazıhane)
 • rezalet puanım:8/10
  başka rezaletlerde görüşmek üzere
 • yüz otuz bin dokuz yüz on sekiz kamil koç yolcuyu almama rezaletidir.
 • cuma ben de kullanacağım kamili. bakalım.