şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • kodumunun çocuğu “yaşar kemal uğurlu olursa gs lehine 2 kırmızı olur” demiş.

sıfatını siktiğim.
    adam 9 maçına çıkmış galatasarayın.
    4 kez yenilmiş galatasaray.
    galatasaraya 2 kırmızı çıkmış. rakibe kırmızı yok.

ulan harbiden sizi doğurana, emek verene yazık.
    yüz karası gevşekler.
  • galatasaray'ın yeni transferleri haricinde en büyük avantajı mbaye diagne'nin kadroda olmayışı olacaktır.

allah'ım iyi ki diagne'miz yok keşke biraz daha diagne'miz olmasaydı.
  • oynanmasına 1 gün olan maç. ama fenerli arkadaşlar öyle bir ağlıyorlar ki maç bitti sandım.

lig başladığından beri 3 maçta 3 kırmızı gören galatasaray, daha 11 kişi bitirdiğimiz maç yok. galatasaray 3 kırmızı görürken fenerbahçe hiç kırmızı görmemiş. galatasaray 2 penaltı kazanırken fenerbahçe 3 penaltı kazanmış. ama burda penaltı, kırmızı vs. diye ağlayan hala fenerliler. swh

açık söylüyorum biz galatasaray taraftarları olarak sizin adınıza utanıyoruz artık. iyice küçüldünüz be oğlum.
  • beşiktaş’ın beğenip istediği oyuncu alınır mı amk. adam 30 dakikada sakatlanıp çıktı.

beşiktaş kendine uygun, sürekli sakatlanabilen futbolcular özellikle seçiyor. nasıl düştük bu hataya anlamadım.
  • çarpmasa taça gidiyordu çarpınca ananızın amına girdi. hadi siktirin gidin ananızı teselli edin...
  • başka hangi paralel evrende ömer bayram asist yapıp da falcao gol atıyordur ki acaba.
  • linnesin görüntüsünün içimi burktuğu maçtır
  • sonucu değil de ekşi'deki malların ne diyeceği belli olan maç.

galatasaray kazanırsa hakem, fetö, tapınak şövalyeleri falan devreye girdiği için kazanmmıştır. galatasaray kaybederse hakem bile kurtaramamıştır.

yeni nesil neden bu kadar cahil ve varoş oldu ya, çok üzülüyorum.
  • kadro değişiyo yıldız geliyo şu oluyo bu oluyo bizim takım hala aynı takım oyun yok plan yok bişey yok.şiştik vallahi şiştik ayrıca linnes şu takımda kadro dışı kalacak son adamdır yazık
  • bu defans hattıyla biz şampiyonlar liginde taşaklarımızı çok erken avuçlarız. düzelmezlerse işimiz çok zor.