şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • falcao'nun ilk maçı olması sebebiyle bilet fiyatları oldukça yüksek olan maç.

kale arkası bile 110 tl.
  • şuan biletler satışa çıkmış durumda neden buradan bilet aranıyor anlamadığım karşılaşma.

haftalardırgün saydığımdır ayrıca. cağnım falcaomunaslan olacağı gündür aynı zamanda. gol ve goller atıp farka gideceğimizi ve dosta güven ( dost hangi dost yani dosttan kastım sadece galatasaray sanırım ehe) düşmana korku salacağımız maç olacaktır. tribünlerin full çakılı olacağını düşünüyorum. yeni transferler at gibi koşturacaktır ve ciddi bir forma rekabet olduğundan bütün oyuncularımız en üst düzey performansını gösterecektir. ayrıca brugge deplasmanı öncesi moral depolanacaktır.

yürüyedur cimbom.
  • sevdiceğimin yanına gideceğim için orada olamayacağım.
    kuzey üst 407’de 1 adet bilet devredeceğim karşılaşma. ölücüler yazmasın devretmem.
    not:falcaocuğumun gol atacağı maç.
    edit:bilet satıldı arkadaşlar.
  • galibi 3-1 lik skor ile galatasaray olacak mactir. falcao'nun iki golu var, yazin kenara. digerini de nzonzi ya da feghouli atabilir.
  • falcao'nun ilk maçını izleseydik iyi olurdu ama, ayağım sakatlandığından batı 401 kombinemi ilgilenen arkadaşlara devredeceğim.
  • 2 penaltı garanti ayrıca 2 de kasımpaşa li futbolcu atılır, ona rağmen maç sonu çıkıp bize karşı organize kötülük var derler :)
  • 416 dan devredilmek üzere biletim var,

falcao'lu ve yeni transferlerle galatasarayın şov yapacağı maç
  • gs'nin onbirinin şöyle olacağı maçtır: https://galatasaray11.com/eleven/54881
  • rüyama giren maç. 0-1 geriye düştüğümüz maçı falcao'nun 2 golüyle 2-1 kazanıyorduk rüyamda. ytd.
  • hatalardan ders çırakıp kendini geliştirmektense bizi aşağı çekmeye çalışanlara güzel bir futbol resitali sunacağımız ve yerimden izleyeceğim maç.

tribünlerin dolu olması için devreden arkadaşların duyarlı olmasını istiyorum.
    ultraslandan güzel bir şov bekliyorum.

bulacağımız erken gol kapanan kasımpaşa'yı açar, geniş alan bulan belhanda, feghouli şov yapar.

vurduğumuz gol olsun.
    #hedef23