şükela:  tümü | bugün
 • neden bitiyormuş? orada desteğe gelen insanlar bir yere gitmeyi düşünmüyor. hem neden düşüneceklermiş?

  hiç bir şey değişmedi ve her şey hala aynı. ölen fidanlarımız ne der sonra? sahi abdullah cömert ne der acaba? ben sadece gezi parkı için mi öldüm demez mi? belki de hayatım boyunca hiç göremeyeceğim bir park için?

  hiç bir şeyin bittiği yok, bırakalım onlar hala ezber siyaset yapmaya devam etsin. yandaşlarına açıklamalar yaptırsınlar, kanallarında olayı gezi parkı'n indirgemeye çalışsınlar. daha önce ezberlerini boşa çıkarttığımız gibi bunu da boşa çıkartırız.

  siz gelin şimdi http://www.ustream.tv/channel/yomgashum1 açın buradan gezi'yi dinleyin. yayını yapan arkadaşın da dediği gibi, no fear in their eyes. they are waiting for gas and just making music. işte direnişin özü budur.
 • benim duyduğum havadistir.

  (bkz: eto'o bitmiş)
 • belki 13'ü olmaz ama kendiliğinden biteceğe benzemektedir zira iş hak aramaktan filan çıkmış basbaya "canı sıkılmış insanların goygoy malzemesi" haline gelmiştir. başta komik gelen espriler, şakalar artık baymıştır. bugün oturduğumuz barda elektrikler kesilince insanlar "her yer taksim her yer direniş" diye 2-3 kere bağırıp sonra kahkahalar atıyorlarsa bu iş zaten bitmiş demektir. (yer: ankara) bitmek demeyelim hadi, cidden direnenler üzülmesin, de partinin havası söneyazmakta. resmen millet, tarafı fark etmeksizin taşak geçiyor, kusura bakmayın.
 • oyle birsey olursa en cok tarihin bu ana tvden taniklik edememesine uzulecegim olaydir.
 • ankara'da hala gaz bombaları, tazyikli sular sıkılmaya devam edilirken, insanlar yaralanırken gerçeklesmesi mümkün olmayan bitiştir. tüm gün sözde temsilcilerle ağaçlardan bahsetmek sadece komiktir. bi polis şiddeti vardı günlerdir tam tepemizde duran, sahi ne çözüm getirildi ona?
 • umut fakirin ekmeğidir ama daha çok beklersiniz dediğim bitiştir.
 • bir şeyin bitmediği tarihtir. ab'nin yaptığı açıklamalarla korkanların bizi kandırmaya çalıştığı, referandum gibi saçma istekle bitirmeyi denemesidir. kimse salak değil, sesimiz duyuluyor. bugune kolay gelmedik. istediğimizi alana kadar da bu direniş bitmeyecek. yoo teşekkür etmenize gerek yok :) hepimiz için yapıyoruz bunu.
 • direnişi böyle kolayca bitirebileceklerini sananların temennisidir. dayanışmanın taleplerinin hiçbiri referandumu içermiyordu, en önemlisi biber gazı kullanımıyla ilgili ki, metin lokumcu'ya borcumuz var, onu unutmadık! daha karpuz kesecez.
hesabın var mı? giriş yap