şükela:  tümü | bugün
  • bir arkadaşımın uyarısıyla e-devlet'ten siyasi parti üyeliği sorgulama bölümüne girdim. 2016 yılında akp izmir karabağlar teşkilatına üye yapmışlar beni. konu hakkında yazılı veya sözlü beyanım ve hiçbir bilgim olmadan partiye üye olmuşum. siz de kontrol edin. hukukçu yazarlar bilgi verebilirse sevinirim.
  • ben 2008 yılında akp ye üye olmuşum. inanın haberim yok akp den nefret ederim. insanların isteği dışında üye yapıyorlar. bu hafta bir arkadaşımıda üye yapmışlar afam ailecek chp li. sanırım oy çalmaya kılıf hazırlıyorlar.

bakın bizim 40 milyon üyemiz zaten var, hepsi bize oy verdi diyebilmek için yapılmış olabilir.
  • borç çıkarmasalar bari.
    (bkz: akp'nin neyi muhafaza ettiği sorunsalı)
  • bende herhangi bir ibare yer almıyor ama önemli bir konu, başlığı uplayalım.
    (bkz: up)
  • kıllandım baktım. temizim.*
    başlık yürüsün.
  • lan deyip bende baktım neyse ki herhangi bir parti üyeliğim yok. zamanında çok kişinin bu yolla arkadaşları vasıtasıyla üye yapıldığını duymuştum ama habersiz değildi bildiğim kadarıyla ilginç olmuş.
  • akp'nin devrinin bittiğini anlayıp götünü kurtarmaya çalışan bir aktroll beyanatı.
  • bari gidip makarna ve kömürünuzu isteyin kaç senelik uyeyseniz o kadar yıllık isteyin ki boşa gitmiş olmasın üyeliğiniz. makarna ve kömürden sonra silersiniz üyeliği.

yok istemem diyorsanız bari basın toplantısı diluzenleyin bilmem kaç akpli parti üyesi son kıraathane vaatinden sonra istifa etti olsun da kamu oluşturun :)
  • ilçe seçim kurulu'na şu dilekçe doldurulup verilerek sildirilebilecek olan durum.

not: kendiisteğiylechpyeüyeolanspor.
  • ben de kontrol ettim ve üye değilim.
    (bkz: up)