şükela:  tümü | bugün
  • serinin 5. ve son maçı. 21:00’de ülker arena'da oynanacak mücadele beın sports 3 kanalından canlı yayınlanacak. üst üste üçüncü, toplamda ise dokuzuncu şampiyonluğumuzu kazanacağız.
  • fenerbahce sampi... dedigimiz mactir
  • serinin son maçı demek doğru değil. tofaş kazanırsa seri devam edecek.
  • 2 adet 50 tl'lik biletin bulunduğu maç.. sanırım üst kat ortalardan. mobilet üzerinden alındı. aynı fiyattan verilecek(miş)
  • fenerbahçe aşkına yine düştük yollara. ali başkan’ım ile izleyeceğim ilk maç olacağı için ayrı bir heyecanlıyım. ha bir de maçı tbf çalışanı olarak izlemek de büyük lüks.*

edit ile beraber gelen tanım: dünyanın en güzel takımının 9. kez şampiyon olduğu maçtır.
  • kazanıp üst üste üçüncü şampiyonluğumuzu ilan edeceğimiz maç.
    aynı zamanda iç sahadaki üst üste 60. galibiyetimiz olacak.
    tofaş iyi takım kuikusuz ama farklı yeneceğimizi düşünüyorum.

kendi salonumuzda şampiyonluğu kutlamak güzel olacak...
  • ilk çeyreği 25-12 fenerbahçe üstünlüğü ile geçilmiş; türk basketbolunun fazla ötesinde, başka bir dünyanın takımı olan fenerbahçe'nin muhtemelen rahat alacağı ve 9. şampiyonluğunu ilan edeceği karşılaşma.
  • (bkz: sinan güler) bu takımda nasil oynar, niye tutulur anlamiyorum adamin crossover dan baska bir becerisi yok ciddi anlamda, niye sinan yani. obra kendini gelistirsin guveni artsin diye sure veriyor ama bos, olmuyor iste.
  • 25-20 fenerbahçe üstünlüğü ile giden maç.

tofaş 8-0’lık seri yapınca mola geldi.
  • an itibariyle fb nin hücum ettiği potanın arkasındaki tribünde bişey gördüm.. allah neler yaratıyor be. atayiz olsam şunu görünce imana gelirdim. o nedir abi!