şükela:  tümü | bugün
 • yiyorsa bahçeli çıksın dediğim canlı yayın. neyi nasıl açıklayacaksın.
 • doğu perinçek'in konuk olacağı yayındır. başlama saati: 20:00.

  --- spoiler ---

  fatih portakal’la fox ana haber’den hemen sonra canlı yayınla izleyiciyle buluşacak “liderler fox’ta”nın 13 haziran çarşamba günü saat 20.00’de yayınlanacak bölümüne vatan partisi cumhurbaşkanı adayı doğu perinçek konuk olacak, fox’un usta habercileri fatih portakal, ismail küçükkaya, fox haber genel yayın yönetmeni doğan şentürk, ankara temsilcisi sedat bozkurt ve ankara haber müdürü tülay ünal öçten kendisine sorularını yöneltecek.
  --- spoiler ---
 • cumhurbaşkanı adayı ve vatan partisi genel başkanı doğu perinçek'in, fox'un efsane beşlisinin sorularını yanıtlayacağı yayın.

  kendisine ve partisine oy verecek biri olarak nacizane birkaç sorum var, sayın portakal ve arkadaşları bu soruları da yöneltirse sevinirim:

  1- başta suriyeliler olmak üzere mülteciler için planınız nedir?

  2- seçim bildirgenizde kktc'yi türkiye ile bütünleştirmeyi vadediyorsunuz. bu ilhak anlamına mı geliyor? diplomasi ve dış politika bağlamında bunu nasıl başaracaksınız?

  3- millet ittifakı sizi ittifaka dahil etmeyerek ne kaybetti? sizi ittifaka almamalarını neye bağlıyorsunuz? vatan'sız millet olur mu?

  4- "türk yargısı son 50 yılın altın devrini yaşıyor" sözünüz tartışma yarattı. peki başta selahattin demirtaş olmak üzere pkk/kck tutuklularının hâlen hüküm giymemesinin nedeni nedir? ayrıca dün aydınlık'ta manşet olan fetöcüler para karşılığında tahliye ediliyor haberi hakkında ne düşünüyorsunuz?

  5- cumhurbaşkanı seçildiğinizde erdoğan, kılıçdaroğlu ve bahçeli'yi cumhurbaşkanı yardımcılıklarına getireceğinizi söylediniz. halkın cumhurbaşkanı seçmediği bir rakibinize ve cumhurbaşkanı adaylığı yerine garanti milletvekilliğini tercih eden iki genel başkana yürütme organında görev vermek ne kadar hakça ve mantıklı? bunu hangi temele dayandırıyorsunuz?

  başarılar, saygılar ve iyi yayınlar.
 • büyük ihtimalle liderler fox'ta serisinin en düşük reytingli programı olacaktır.
 • doğu perinçek'in saçmalamaya başladığı yayın an itibariyle.

  troll nasıl olunur dersi veriyor aynı zamanda.

  ya sen ne biçim bir adamsın arkadaş? akıl alır gibi değil.
 • öfff gönderin şu ruh hastası bunağı, başladı zırvalamaya. siyaset dünyanın sabrisi aq.
 • muhalefeti eleştirmek adına twit atan yargı mensuplarını savunan bir adet erimiş beyin içeren program.
 • doğu perinçek'in ilk soruda deli manyağa bağlayarak akp/erdoğan güzellemesi yapmaya başladığı yayın. hayal dünyasında yaşayan zır delinin teki bu meczup.

  soru: danıştay üyesi akp lehine tweet atıyor bu doğru mu?

  cevap: bu yargı fetö ve pkk ile mücadele ediyor, destekliyoruz.

  hatta tam bir maldonado.
 • aysel ismini tülay ile karıştıran ve defalarca kez yanlış söylemeye devam eden doğu perinçeki ağırlayan canlı yayındır.