şükela:  tümü | bugün
  • internetten canlı takip edeceğim mitingdir.
    hemşehrilerimden büyük katılım bekliyorum. hele hele binalinin boşlara oynamasından sonra...

edit: nick bulmam lazım adlı ak kardeşimizin ince’nin miting takvimini düzenli takip ettiği ortada. gideceği her yerin başlığını parsellemiş. erdoğanın mitingleri sıkıcı mı geçiyo hayırdır?
  • saatini öğrensek de biz de takip etsek diye düşündüğüm miting.
  • muharrem hocamizdan ricam yeni mitinglerinde malum sahsa cok yer vermesin. kendisini ilk 3 gun ben de destekledim ama sayin ince'nin elinin ayari yok. kalin kalin gidiyor. karsisindaki 60 yasini devirmis ihtiyar bir adam. bizde yasliya boyle yuklenilmez. resmen yuregim burkuldu vicdanim sizladi desem yeri. yaziktir etme eyleme canim hocam.
    bence damat & borcam olayi guzel. oradan ilerle sayin hocam.
    seviyoruz seni. bir yigit memleketi kurtarir.
    edit: ironiden anlamayanlar mesaj atmasin.
  • binali yildirim'in ordu ve giresun mitingleri sönük gecmisti,
    meral aksener'in ise gayet iyi gecmisti.
    muharrem ince ile beraber en büyük katilimli miting olacagini düsünüyorum.

muharrem ince, konusmasinda, mitinglerine gelen insanlara laf eden tayyip erdogan'dan bahsetsin, bakalim halk kendisine laf atan kisiye ne cevap verecek hep beraber izleyelim.

icinizde ak partiye, mhp'ye, hdp'ye, chp'ye, saadet partisine oy veren oldugunu biliyorum, sizlere iftira atan kisilerden 24 haziran'da hesap soracak misiniz?

diye sormasini bekliyorum.
  • saat 14:00'te cumhuriyet meydanında başlayacak olan miting.

tekrarını resmi muharrem ince youtube kanalından izleyebilirsiniz:

https://youtu.be/83nlm9mos18
  • dün tarihi bir mitingle kayseri olarak bağrımıza bastık cumhurbaşkanımızı. sıra sende ordu, sıra sende karadeniz.
  • kayseri meydanında yer alan kalabalık kadar beni şaşırtacak bir miting daha olmaz sanırım gerçi bursa mitinginden sonra da aynı şeyi söylemiştim.
    şaşırtmaya devam et bizi ince başkan.
  • youtube üzerinde bazı kanallar miting alanından yayına başlamış. diğer kanallar da yayına başlayana kadar şimdilik buradan takip edebilirsiniz.
  • kocaman keklenmeyecegiz pankartinin görüldügü miting.

cok kalabalik miting, zaten bir mitingte kamera mitingin arka tarafini gösteriliyorsa o miting doludur.
  • tüylerim diken diken canlı yayınını izlemeye hazırlandığım miting. güzel gülüşlü adam youn açık olsun.