şükela:  tümü | bugün
 • birazdan esenler dörtyol meydanında başlaması beklenen miting.
 • istanbul’a belediye başkanı değil, sanırım türkiye’ye cumhurbaşkanı olmaya geliyor.

  uzun zamandır; kaliteli, bağrımıza basabileceğimiz, bizden biri olduğuna, çalmayacağına, çarpmayacağına itimat edebileceğimiz bir siyasetçi görünce haliyle milyonlar sevgisini esirgemedi.

  helal olsun vallaha.

  not : muharrem ince’yi de çok severim ayrı konu.
 • esenler'de böyle kalabalık beklemiyordum . imamoğlu'nu halk sevmiş. gümbür gümbür geliyor.
 • akp'nin kalesinde resmen gövde gösterisi yapılan miting.
 • 31 mart seçimlerine göre mitingleri daha kalabalık ve coşkulu geçiyor sanki. ama asıl önemli olan, esenler gibi akp'nin kalesi olan bir yerde bu kadar büyük bir kalabalığı toplaması.

  pontus diyen zihniyete güzel bir cevap olmuş. kudurmuşlardır diyeceğim ama zaten vali konusunu ısıtıp ısıtıp gündeme getirdiklerine göre, zaten kuduruyorlar belli ki.

  ayrıca; (bkz: 13 haziran 2019 themis istanbul yerel seçim anketi)
 • kalabalığın ötesinde esenler gibi bir yerde böyle bir coşkuyu ancak erdoğan sağlayabilirdi. esenler'de sandığa gitmeyen çoğunlukla mhp seçmeni. bunların da akp'ye oy vermeme konusunda fikirlerinde değişiklik yok. olsa bile akp esenler'de farkı en fazla 10 bin oy daha açabilirdi. bu ise akp'nin kalesi bir yer için yeterli değildi. bugün gözüken imamoğlu akp ve mhp'den de biraz oy alacak. fark açılmaz biraz daha kapanır esenler'de.
  akp, geçmişte muhaliflerin düştüğü tuzağa düştü. tüm mesaisini sosyal medyada harcıyor. şu ordu valisi konusunda bile en az 3-4 başlık vardı bugün ekşi'de.
  adam orada, bu şehrin bütün gelirini 16 milyonla paylaşacağım derken, afedersiniz ama kim takar ordu valisine küfür edilip edilmediğini.