şükela:  tümü | bugün
 • toronto raptors un 3-2 önde götürdüğü nba finals 2019 serisinin tsi cuma sabahı 04.00 de başlayacak ve s sport ekranlarından naklen yayınlanacak olan altıncı maçı.

  warriors son maçta efsanevi bir geri dönüşle son saniyelerde deplasmanda kazanıp psikolojik avantaja sahip olmasını bildi. ancak bu maç sahalarında da olsa elenme riski yine üzerlerinde ayrı bir baskı oluşturacak. serinin dördüncü maçını da durantula dışında tam kadro halinde sahalarında kaybetmişlerdi, bunda açık vermeyeceklerdir.

  konuk ekip ise tekrar yenilmesi halinde yıldırıcılığını tamamen yitireceği için burada bitirmek isteyecektir. kevin durant sezonu kapadı ve kevon looney de şimdilik şüpheli görünüyorken darbeyi indirmek durumundalar. yine de serinin 3-3 e geleceğini düşünüyorum.
 • altinci maclarin meshur klay'i hortlamaz ve raptors panik yapmazsa toronto'nun sampiyonlugunu izleyecegimizi dusundugum mac.
 • toronto'nun şampiyonluğunu ilan edeceğini tahmin ettiğim maç.
 • gswnin kendi evinde alıp seriyi 7. maça taşıyacaktır. steph ile klay 30lu sayı ortalamarında oynaması malesef galibiyet için yeterli olmuyor. 3. bir skorerin çıkması lazım. her ne kadar dmc performans olarak eksilerde gezsede bu maç kritik bir oynayacak. greenden daha fazla skor katkısı almak gerekiyor. ayrıca hala leonardı nasıl savunacaklarını çözemediler. zor bir maç olacak. seyir zevki yüksek olur umarım.
 • raptors'un bu maçı kazanma ihtimalini olası bir 7. maçtan daha büyük görüyorum. 7. maçlar hele de finaldeki 7. maçlar hiçbir şeye benzemez. stres zirve yapar. o stresle tecrübeli warriors daha iyi baş eder. raptors burada seriyi bitirmeli.
 • kalbimin toronto, cüzdanımın gsw dediği maçtır......
 • klay'in ne yapacağına bağlı olan maçtır. büyük patlama yapacağını düşünüyorum. ayrıca oracle arena'daki son maç. yenilmek hiç hoş olmaz.
 • oracle arena'da oynayacağımız son maç olması dolayısıyla 3. ve 4. maçlarda yaptığımız rezilliği bu sefer yapmayıp bir şekilde anlımızın akıyla çıkacağımızı düşündüğüm nba finallerinin 6. maçı.

  maç ile ilgili ufak yorumlar getirirsek toronto kazanmak için çıkacak ve bunu sahada hissettirmeye çalışacak maçın onlar için oracle'da olması pek bir şey ifade etmeyecektir zira kazandıkları 3 maçın 2sini oracle'da golden state ise kazandığı 2 maçı da air canada center'da kazandı.

  game 6 klay gerçeğinin tekerrür etmesi çoğu otorite,yorumcu ve taraftar tarafından bekleniyor ama bu maçın kilidi sadece steph-klay ikilisinde değil yan parçaların yapabileceği katkıdan da geçiyor. draymond'un,cousins'in,iggy'nin ve hatta cook'un olabildiğince yüksek konsantrasyon ve verimlilik ile oynaması gerekiyor eğer ki warriors kazanmak istiyor ise.

  raptors cephesine gelirsek geçen maçta çılgın atan (her ne kadar sonlarda epey epey batırsa da) lowry,vanvleet ikilisinden alabilecekleri katkı çok önemli olacak. öte yandan kawhi geçen maçtaki gibi maçın son çeyreğine yine 16 sayı ile girerse bu sefer o skor tabelası pek iç açıcı olmayabilir toronto adına.

  ps: golden state warriors taraftarıyım.
 • toronto'nun şampiyonluğunu ilan edeceği maç olacaktır.
 • kahwi leonard o kocaman elleriyle golden state savaşçılarını tokatlayacak