• (bkz: rapçişambr)

rapçi şam olarak belirtilmesi iyi olmuş, yoksa ırak şam islam devleti'ndeki şam sanabilirdim.

ya o değil de ben yeni nesil şarkıcılara bir türlü yetişemiyorum. tam birini öğreniyorum, hoop ertesi gün biri daha çıkıyor. tam onu öğreniyorum hooop üç kişi daha çıkıyor. bıraktım artık.
  • "ben uyuşturucuya karşı bir insanım, tek içtiğim şey esrar" diyen, annesine babasına karşı pislik diye hitap eden bir adet hayırsız andaval içeren video.

annesi diyor, "okula gönderdik okuldan kaçtın, şunu yaptık bunu yaptın"..

edit: aşağıda bir arkadaş şunu yazmış:
    "babasının mit çalışanı olmasından dolayı olayın direk içinde"

asdfasfasfdasdfda:)) adamı hepiniz gördünüz, eğer mit'in böyle çalışanı varsa ülkecek bitmişiz biz. muhtemelen fazla uyuşturucudan beyni sünger olmuş bir elemanın sanrılarını ciddiye almayın.
  • nasıl bir işsizsem 15 dakika boyunca şu videoyu izledim. izlemişken düşüncelerimi yazayım madem.
    eleman tam anlamıyla şizofren. buna taş içirmişler, büyü yapmışlar, hepimize oyunlar oynanıyormuş, tek kurtuluş yolumuz kur'an'mış vs vs.
    ablası bayılmış, eve doktor geliyor, elemanın tepkisi "böyle doktor mu olur". doktor nasıl olur aq? hayır sen nasıl bir şey bekliyordun?
  • yapılan yorumlara bakıyorum. ülkede kimse psikolojik bozukluklarını ve türevlerini önemsemiyor. herkes psikolojik problemlere şımarıklık olarak yaklaşıyor. adamlar hastalık kavramına inanmıyorlar lan cidden. olm videoları izlediğiniz zaman iqnuz beşin üzerindeyse adamın hasta olduğunu net olarak görmeniz lazım.
  • anne- amerika'ya gönderdik geri geldin.
    rapçi - döndüm kötü mü oldu?
    anne- döndün naptın?
    rapçi - rapçi oldum.
    anne- hee

(bkz: epik)

tekrar söylüyorum, yazık anne babaya.
  • efsane bir mala denk gelmişler dedirten olaydır
  • doktor gelene kadar hafif şüphe ile izledim acaba dedikleri gerçek olabilir mi diye ama doktordan şüphe ettiğini görünce tanıyı koydum. madde kullanımına bağlı paranoid şizofren.

denklemde tek anlamadığım nokta ablaya noldu? bilen varsa yeşillendirsin editleyelim.

edit: 2 yazardan mesaj geldi, abla doktor gelene kadar baygın rolü yapmış şam denen tipi evde tutmak için. vay arkadaş insanlar ne hayatlar yaşıyor. yalniz aile olayı çok iyi idare etti yoksa bu ananas evden kaçsa gider kendini bi yerden atardı
  • sözde ablası baygın olduğu için gelen ambulansa kendi bindirilerek özel akıl hastanesine kapatılmıştır.
hesabın var mı? giriş yap