şükela:  tümü | bugün
  • üst not: senin kafa yerinde mi sayin yazar? bu sefer de eksi sozluk yazarları uzerinden uzerime yürüyor. sen hasta misin arkadaşım? sözlük yazarlarını başlığa çekmek için entryler girdim diyorum. yani bu tür başlıklarda yapılan rutin şeyleri yaptim. hadi hemen bu saatte bu adamı bulalım diye ya da bulunacak diye bir arayış içerisine girmedim, girmem. kimseyi bir şeyle suçladiğim yok. allaskina saçmalamayi kes.

en üst edit : hakan bulunmuş arkadaşlar. belliydi başına bir şeyler geldiği. burada "belki kafasini dagitmaya gitti" diyen vicdansizlar da mutlu olsun. başına ne geldiğini söylemeyecegim, ailesi istemiyor. bu yüzden öyle bilip bilmeden insanlar hakkında yorum yapmayın. bir faydanız dokunmayacaksa da susun. söz konusu insan hayati. yine de çok teşekkür ederim güzel kalpli sözlük yazarlarına.

ust edit: haber linki

en son saat 11.00'da çalıştığı saniyeden izin alıp çıktıktan sonra nişanlısıyla 15.40 ta mesajlasiyor buluşmak icin. ama nişanlısı tekrar dönüş yaptığında ulaşamıyor.

kaybolan genç zonguldak'in kilimli ilçesinde çalışıyor. en son görülüyor. ismi hakan akıllı.

fotoğrafını buraya bırakıyorum:

https://eksiup.com/p/z632068avzt4

gören, duyan birileri muhakkak vardır. 28 yaşında gencecik aklı basında bir insandan bahsediyoruz. evlenecekmiş bu yaz. ailesi perişan halde lütfen görürseniz eger 0543 326 25 64 bu numarayi arayıp bilgilendirebilrsiniz .

edit: tanımıyorum aileyi. izin alıp kayboluyor iste. görürseniz eger yukarıdaki numarayı arayın.

edit2: her gün isten evine giden birinden bahsediyoruz. bir anda telefonunu kapatıp kaybolması biraz tuhaf degil mi? adam gelmiş neyini arıyorsunuz diye entry girmiş. ne diyeyim ki...

ulan cok bilmiş, başlığı yukariya çekmek için entryler girdim. üstün zekalı suser dostum. bir sen akıllısın zaten. şarki bitse bi yerde doldurmayı akıl etmez. ya da muhakkak tanıdığı birisine ulaşıp iyiyim ben demeyi ihmal etmez.onu arayackkarini tahmin eder degil mi? he hovardalık yapmıştır he.
  • bir an önce bulunmasını istediğimiz genç.
  • (bkz: merak)
  • 28 yaşında
    aklı başında
    nişanlı
    iş sahibi
    hedefleri var;yakında evleniyor.

benim aklıma pek iyi şeyler gelmiyor. nişanlısının çevresi ve eski erkek arkadaşları bir araştırılsın,%95 oradan bağlantı bulursunuz.

edit:
    ya da borcu harcı varsa;tefecilik durumu gibi.. aile kişinin borçlu olduğu kişilere bir baksın, ulaşsın.

edit2:

okuduğunu anladığını iddia edenlerin anlamadığı olay.
    olay,zonguldak merkez değil, merkeze 48 km mesafesi bulunan kilimli ilçesinde oluyor. yaşanıyor.
    küçük ilçe. sen hangi ilde yaşıyorsun acaba bana bir yaz, yaşadığın şehirde bulunan karşılığını sana söyleyim.
    ha belki bunaldı telefonu kapattı ve gitti. olabilir ama endişelenilmesi normal.

edit3:
    6 km diye yeşillendim. yeşil için teşekkürler ama
    google;https://eksiup.com/p/cz321674ynkc gösterdi.
    benim şu anki konumuma göre 110.5 km gözüküyor. konumuma dayanarak yaptığım hesaba göre ise 32-35 km arası çıkıyor. gelen yeşil ise;6-10 km arası.
    o şehiri kendi haline bırakın.
  • 28 yaşında aklı başında bir insandan 8 saat haber alınamadığında kayıp için polise gitsen dahi seni iplemezler. gelmiş ekşi sözlükte başlık açmışsın, üçüncü beşinci vs entryleri girmişsin, üstüne suserleri vurdum duymazlıkla suçluyorsun. sen tam olarak ne ayaksın onu anlamadım. git yat sabaha gene yazarsın başlığına. ha olayın başka yüzü varsa, bildiğin başka şeyler varsa onları da yaz öyle çemkir millete.

tanım: 28 yaşında aklı başında bir insandan 8 saat haber alınamaması durumu

okuduğunu anlayamayan suserler için amme hizmeti: 28 yaşında aklı başında bir insandan 8 saat haber alınamaması, onun kaybolduğu anlamına gelmez. bu konuda başka bir bilgi yok ise normal insanların aklına, başına kötü bir şey geldiği düşüncesinden önce, şarjı bitmiştir, arkadaşına gitmiştir, canı kafayı çekmek istemiştir, hovardalık yapacaktır gibi üç beş yüz sebep gelmesi gerekir.

öte yandan kayıp vakalarının ilk saatlerinin öneminden dem vuran müfettiş cluseo tipli suserler, ekşi sözlükte gece yarısı başlık açıp dakikalar içinde haydi sözlük elbirliği ile bulalım şu çocuğu tiradına geçişin samimiliği karşısında hangi vicdanlı hareketi yaptığını da belirtmeli bence. yoksa updullah yazınca vicdan fazlasından doğrudan cennete mi gidiyorsunuz?
  • bulunmasını umduğum genç.

not: ilk 24 saati bırak ilk saatler çok önemli. başlığı açan kişiye, 'git-yat sabah bakarsın' demek çok vicdani bir yaklaşım değil.
    ayrıca zonguldak ile ilgili çeşitli facebook gruplarında da duyurular yapılmış.
  • bir an önce sağ salim bulunmasını temenni ettiğim gençtir.
  • tez zamanda sağ salim bulunmasını dilediğim genç arkadaş...
  • en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde bulunmasını umduğum genç, çok genç.
  • zonguldaktayım bulunması için uğraşacağım.