şükela:  tümü | bugün
  • futbol özelinde eski fanatikliği kalmamış olsa da gündemi uzaktan takip eden bir taraftarım. nihat özdemir açıklamaları ve başkanla olan gerginlik malum. bugün anadolu ajansı videolu bir tweet paylaştı. "itirafçıların dilinden fetullahçı terör örgütünün karanlık yüzü: fetö'nün 'futbolda var olma' taktiği" şimdi bunlar bilmediğimiz şeyler değil. ama bu 2 futbolcunun da eski fenerbahçeli futbolcu olması sizce tesadüf müdür? çok net bir şekilde algı çalışmasıdır bence. şu takım bu takım muhabbetine girmeye gerek de yok. kasıtlı bir şekilde hedef gösterme var ortada.
    kaynaklar:
    twitter
    aa website
  • hic sasirmadigim hadise. kasimaya devam etsinler, akp nin sonuda bu olacak
  • "ihaleci ve abilerinin fenerbahçe'ye saldırması" olması gereken başlık.
  • galatasaraylıyım ama her türlü benim işime gelen hadise.

fener taraftarı görsün de akp'ye oy vermeyi bırakırlar belki. (muhalefet kesim hariç)
  • dönemin fenerbahçe başkanı nihat özdemir, fenerbahçe’nin başarılı olması için dua eden 2 milyon cemaat mensubu kişinin olduğunu söylemişti. şikeci fenerbahçeliler bunları unutturamazsınız.

edit: civcivleri çok üzmüş bu enrty. milyon tane mesaj geldi. o savcıları ben mi üye yaptım fenerbahçe'ye aq.
  • anadolu ajansi devletin resmi kurumu, bu haber rastgele yapilmis bir haber degil, devletin futbolun icindeki eli. galatasarayin devlet tarafindan nasil kollandiginin acik ve net delili.

fenerbahceli besiktasli trabzonlu bursasporlu vs herkes birlikte hareket etmedikce bunlara figuran olmaktan oteye gidemez.
  • fetöcüleri kulübe üye yapan kim? fenerbahçe!

fetöcülerle halı saha maçı yapan kim? fenerbahçe yönetimi!

bir ara fetöcülerden ilk 18 oluşturacak kadar fetöcü futbolcuyu kadrosunda bulunduran kim? fenerbahçe!

şimdiki takım kaptanı fetöcü olan kim? fenerbahçe!

fetöcü türkçe olimpiyatlarına sponsor olan şirketlerin sahibi kim? şimdiki fenerbahçe başkanı!

fenerbahçelilerin fetöcü olduğunu iddia ettikleri şimdiki tff başkanı o dönemde hangi takımın ikinci başkanıydı? fenerbahçe!

o dönemde fenerbahçe ikinci başkanı nihat özdemir hangi takımın 2 milyon taraftarının fetö destekçisi olduğunu söyledi? fenerbahçe!

ulan fenerbahçe'ye fetöcü denilmeyecek de kime denilecek!
  • bu ülkenin en büyük fetöcü yapılanmasına siyasi ayağı yok dediler sfsfhshf :)

fetö ile ilişkili üst düzey aramalarda ilk beş ismin ikisi malum camiadan. ama öyle bir yaparlar ki sen ben cemaatçi maklubeci çıkarız ama onların hiç alakası yoktur :) cem yılmaz' ın donun icadından haberi yok hikayesi gibi işte. ne fetösü yaaaağğ. (yüz ifadesini gözünüzün önüne getirin)

kendilerine biz fetöcüyüz diyecek halleri yok ya.

himmetle ayağa kaldırılanlar da teyzemler :)
  • fetöye ilk tokatı vurandır fenerbahçe spor kulübü. bedelini hala daha ödemekteler.

edit
    mesaj atıyorsunuz ulan protestolarda fetöye karşı eylem yapan taraftar grupları vardı. siz ozamanlar fenerbahçeye savaş açan bizim dostumuzdur mantığı ile olan bitene destek verdiniz. ozmanlar sadece fetöye değil başka kimlere kimlere koymuşuz acısı hala daha devam ediyor.