şükela:  tümü | bugün
  • bunlar chp’ye saldırdıkça chp’ye oy veresim geliyor. hiç vermedim, ama sayenizde bu sefer kesin vericem. aferin lan troll, ters psikolojiyi iyi biliyorsun. ne dicem senin tivitırı da kapattılar mı?
  • akp'li ahmet hakan'ı yapmış olduğu boş muhabbettir.

iktidar denetimsizse git iktidarı eleştir. tabii patronun izin verirse ahahahah.
  • bu adam birilerine sallıyorsa salladığı kişiler doğru yoldadır.

edit: benim gözümde fatih tezcan bile bu adamdan daha omurgalıdır.
  • mehmet barlas ya da engin ardıç bir gün toprak olacak, onların yerini ancak ben doldurabilirim diye düşündüğünden mütevellit son derece normal durumlar bunlar.
  • sözlüğe taşınıp, reklamı yapılmaması gereken ima.
  • ahmet hakan ve usta gazeteci birlikte kullanılınca gülme geldi.
  • yazısının devamında da, akp ile fetö ortaklığını ağzından kaçırdığı için istifa etmek zorunda kalan emre ayvalı'yı savunup, ona methiyeler düzmüş. çünkü ahmet hakan budur.
  • ahmet hakan denilen omurgasız, kaburgasız ve bilimum uzun-kısa-yassı kemikten azade yumuşakçanın, yine bulunduğu kabın şeklini alması durumu.

merak ediyorum bu insanlar gün içinde 1-2 dk da olsa vicdan muhasebesi yapmıyorlar mı? "ne yapıyoruz biz" diye sormuyorlar mı?
  • bu adamın muhalif gibi görünüp iktidar güzellemesi yapması kendini zeki sanmasından kaynaklanıyor sanırım. çevremizde bu adam gibi binlercesi var ama iyi ki yazar olmamışlar.

tamam sen muhalifsin ama oy verecek muhalefet partisi de yok he.

tamam muhalifsin ama chp kötü he.

tamam muhalifsin ama adamlar çalışıyor he.

tamam çalıyorlar ama yapıyorlar he.

bu arada başlığı açan kişi troll ağıma yakalanmış.