şükela:  tümü | bugün
 • özgür özel aracılığıyla saat itibarıyla yapılan çağrıdır.

  "türkiye’yi yardıma çağırıyoruz! mecliste baskınla ittifak yasasını geçirmek için aralıksız çalışma kararı aldılar.
  amaç bu görüşmeleri tv yayını yokken yapmak.
  akp-mhp baskınına, milli irade hırsızlığına, siyasi yankesicilik yasasına hayır...
  #güvenliseçim"
  https://twitter.com/…ozel/status/973340579210956811

  şu aşamadan sonra, chp'nin yıllardır yapamadığı muhalefet üzerine ne yazsak boş. türkiye'nin bütün temellerinin sarsılmasında chp'nin de payı var... şimdi pkk sempatizanı canan'larla, sarı taksici gürsel'lerle bol bol laf taşeronluğu yapıp dururlar artık.

  mustafa kemal atatürk'ün partisini de türkiye'yi de içerden çürüten bütün kriptoların allah belasını versin...
 • genel başkanın izni olmadan tuvalete dahi gitmenin yasaklandığı partinin sözcüsü bu saatten sonra ne açıklama yaparsa yapsın boş.
 • ülkeye bak, muhalefete bak! milletvekili, milleti yardıma çağırıyor. halbuki tam tersi olması lazım. sen orada ne iş yapıyorsun? millet oyunu vermiş sana, partine. seni tbmm'ye sokmuş. daha ne yapalım biz?

  diyeceksin ki "sayımız az, etkimiz olamıyor". o da bizim sorunumuz değil. yapamıyorsanız bırakın. zaten başkanlık sistemi görüşülmek üzere tbmm'ye geldiğinde bırakmanız lazımdı, bırakmadınız. referandumda mühürsüz oy meselesinde bile bırakmadınız.

  hala daha yok sandıkları koruyacaklarmış, yok bilmem ne. seçimi kazanacaklarmış. siz kendiniz inanıyor musunuz acaba buna? rte bu seçime girdiği sürece bir şekilde kazanacaktır.

  bırakın artık. parti olarak çekilin şu tbmm'den. ne olacaksa olsun o zaman. saçma sapan işlerle uğraşırken akp ve mhp'nin bütün yaptıklarını da meşrulaştırıyorsunuz! siz de ortaksınız bütün olanlara.

  tür ki ye bü yük mil let mec li si ' n den çe ki lin !
 • sinizmi aşmak mümkün olmadığından işe yaramayacak çağrı.
 • onu bunu bilmem, ysk bu saatten sonra seçim görevlisi bulmak için çok uğraşacak. kimse bu ucu açık kanunlara ve yönetmeliklere güvenerek görev almak istemez. gerçi kurallar sabitken de ne olduğunu gördük, sabah ilk iş pusulaları mühürlemesi gereken andaval seçim görevlileri işini yapmadığı için bir sürü sandıkta mühürsüz pusula ve zarflar ortaya çıktı. paralarını peşin peşin aldılar ama. kimse bu mühürsüz oyların olduğu sandıkların sandık başkanlarına soruşturma açmadı görevi kötüye kullandığı için. yazık.
 • dedi dokunulmazlıgı kaldırırken akp ye pecetelik yapan, muhursuz oylar sayılırken susan adamlar. sarı taksi plaka sahiplerini çağırın gelirler belki yardımınıza.
 • gereksizliğin dik alası olmuş.

  sanki şu zamana kadar adam gibi muhalefet yapabildiler. olan olduktan sonra ne yapsanız boş malesef.
 • bunu 16 nisan gecesi söyleseler inandırıcı olurlardı şimdi sür eşşeği niğdeye. iş işten geçmiş atı alan üsküdarı geçmiş.