şükela:  tümü | bugün
  • otobüsün park halindeki tıra arkadan çarpması. 6 ölü, 19 yaralı varmış. başka ayrıntı yok şimdilik.

hangi firma olduğu belirtilmiyor.

ekleme: 13 ölü, 20 yaralı

kaynak

ekleme 2: well cooked uyardı, firma bilgisi de varmış kaynakta. imparator turizm adlı bir firmaymış.
  • sabah sabah güne kötü başlamamıza sebep olmuş haberdir. allah rahmet eylesin.
  • çok üzücü haber. kalanların tümüne sabır dilemekten başka bir şey gelmiyor elden.
  • ilk görüntülerde çarpan otobüsün tamamen yandığı görülmekte umarız ölü ve yaralı sayısında artış olmaz. hangi firma olduğu, tır'ın ne taşıdığı ve kazanın oluş şekli daha açıklanmamış.
    kaynak

edit: malum otobüs firmasının sefer saatleri uyuyor. soruşturma devam ediyor denilmiş.
    otobüs yolculuklarında en güvenlisi sabah seyahat etmek. vakitten tasarruf için gece yolculuğu riskini almaya değmez. toplu taşıma kullanmıyorum, özellikle şehirlerarası'nda hiç tercih etmem bunun en büyük sebebi otobanda 140 ile giden beni sollayıp, gözden kaybolan şehirlerarası otobüs firmaları.
  • çorum osmancık belediye başkanı kazada 10 civarında ölü olduğunu söyledi.. kaza büyük ihtimal otobüs şoförünün seyir halinde uyuması sonucu meydana gelmiş gibi görünüyor...
  • ölenlere tanrı rahmet eylesin, kalanlarına sabır versin.
  • ülkede kimse mesleğinin hakkını veremiyor, şöförler uyuyor veya yanlış park edip kazaya sebebiyet veriyor, polis trafiği denetlemiyor, devlet otobüs şirketlerini denetlemiyor vs... vs...
  • kocaman bir yol. yol kenarında duran tıra arkadan çarpan otobüs. yine uykusuz şöför yine katliam.
  • araç tokat'a gidiyormuş, tokatlı olduğumuzdan dolayı aradık sorduk, sanıyorum tokat imparator seyahat imiş. çocukluğumdan beridir otobüs ile seyahat ederim oraya ama hiç duymadım bu firmayı.
  • tır parkı yok, tırlar istediği yerde duruyor. otobüsü, tırı takip eden, denetleyen yok. memlekette trafik polisleri anca tuzak radar kurup ceza kessin başka bi işlevleri yok.

öyle haybeye yürüyor memlekette işler. biz daha çok ölürüz.