şükela:  tümü | bugün soru sor
  • günler önce sözlükte kendilerinden yaptığım bir alış veriş üzerine şu entry'yi yazmıştım;

aradan günler geçti ve az önce kendilerinden nezaket dolu şöyle bir mesaj aldım;

"merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz. çok çabaladık size ulaşmak için entry deki ipuçlarını takip edip fakat siparişlerden bulamadık. biz de ekşi kullanıcısı açtık. sayenizde artık bizde bir ekşi yazarıyız. bunun için ayrıca teşekür ederiz. diğer konu içinde öncelikle siparişiniz size ulaşmadı mı acaba? kendi içimizde görüştük. cumartesi günü izmir deki depomuzda ki bilgisayar bozulmuştu. eğer ürünleriniz izmirden çıktıysa problem yaşanmış olabilir. size bu şekilde yansıdığı için özrümüzü kabul edin lütfen. sipariş durumu ile ilgilide geri dönüş yaparsanız yardımcı olmak isteriz. iyi günler dileriz."

şimdi böyle reklam yapıyor gibi olacak ama memlekette gerçekten müşterisiyle ilgilendiğini, içtenlikle hem de bu kadar nazik bir şekilde gösteren kurumların ne kadar az olduğunu düşündükçe bir daha taktir ettim. teşekkürler kitapsan.