şükela:  tümü | bugün soru sor
  • tsi 22.45’te trt 1’den naklen yayınlanacak şampiyonlar ligi son 16 turu rövanş maçı. ilk maç 0-0 ile sonuçlanmıştı.
  • yerli ve milli futbolcumuz ayrıca sahada oyununu sevdiğimiz cengiz ünder'in maçı yerine portekiz'in aykut kocaman'ı olan j. mourinho'nun takımının maçını vermesi mükemmel tercih. trt için.

peşin edit: roma maçı güzel olur, bu maç ise sevilla erkenden iki gol atarsa mükemmel maç olur.

sonra gelen edit: iki gol atmasını erkenden istediğim ve umduğum sevilla sonradan çok güzel atmıştır. montella ve mükemmel takımını tebrik ederim. mourinho go home
  • mou'nun ilk maçtaki kepazelikleri sürdürmemesini ümit ettiğim maç. ilk maç deplasman diye yine rezil bir top oynattın ki o bile kabul edilemezdi yine de eyvallah dedik. bu maçta kendi seyircin önünde, ligde gelen geçenin tokatladığı son dönemlerin en kötü sevilla'sına elenmeyi başarırsan lütfen siktir git.
  • mourinho'nun rakibe deplasmanda gol attırmamak için katledeceği maç.
    umarım ilk dakikadan gol yerler ve güzel bir mücadele izleriz.
  • trt 4k'den de 4k kalitesinde izlenebilecektir.
  • susun!! kral geliyor!!! finale doğru adım adım!!!

ay lav yu jose hoççam!

manchester is red len mq!

tsi 22:45'te trt 1'de...
  • ilk maçta kalesine 30 şut çekilmiş manudan yine bi bok olmayacak. sevilla geçer turu.
  • içimden çok fena sevilla alicakmis gibi geçiyor maçı nedense.
  • takımın adına bakınca manchester turu rahat geçer diyorum ama mourinho gibi takımın başımdayken her şey olabilir. united’ın tur şansı varsa de gea’nın sayesinde. umarım bu akşam kendisine pek iş düşmez.

ibneler ya. adamlara sevilla çıkmış şımarıklığa bak. namağlup gruptan çıktık bayern geldi 5 yedik. yarın bi 5 tane yemeyeceğimizin garantisi yok. bunlar çöküşteki sevilla’yı ezip geçemediler ilk maçta.
  • futboldan az anlayan hani birazcik anlayan insan, ki insan olan jose morinhoya hicbir sekilde laf atmaz adam elindeki kadroyla neler basarmis halen daha bazi conar gurup begenmemis diye laf atiyor bu ne cahillikdir adam futbolun bir numarasi ya.