şükela:  tümü | bugün soru sor
 • taksici esnafının kendini daha da batırmasına neden olan program.

  esnaf odası başkanlarının arada bir, karşılarındakilere " siz ne iş yapıyordunuz" diye sorması içilen suları püskürtmenize vesile olabilir.

  iq sen nelere kadirsin.

  https://www.youtube.com/watch?v=c7fvvwh_la0

  düzeltme : o değil de, ersan hoca senin ne işin var orada ya, allah aşkına.
 • bir ara niye plaka sahipleri taksicilerden fahiş kira istiyor. asıl taksicileri zorlayan mesele uber'den çok bu fahiş plaka kiralama fiyatları değil mi diye soruldu. herhalde kendisi de bir düzine plaka sahibi olan ve güya taksicilik esnaf başkanı olan şahıs. şöför plaka kirasını ödeyemiyorsa gitsin fırıncılık yapsın, bakkal açsın taksici olmak zorunda mı diyor. vay amk taksicilerin sorunlarını çözmesi gereken dile getirmesi gereken şahıs bile ben cebime giren paraya bakarım modunda. esnaf başkanı böyle olan bir meslek grubuna vatandaş ne derse desin az.
 • plaka kiraları 3000 lira olsun,milletin 1500 liraya çalıştığı bir ortamda o bile çok ama gözünüz doymaz ki ölü yiyiciler !
  not:taksici değilim.
  yaşasın uber.

  (bkz: plaka sahipleri derneği)
 • eyüp aksu denen muhteşem zatın taksiyle ilgili konuşurken konuyu bağladığı yer. aşağıya yazıyorum yorum sizlerin.

  şimdi şöyle bişey var. fetö terör örgütü var. bunlar fetöden daha kötüler, neden? istanbul'da uberi kullanan vatandaşımızın kimlik bilgileri gidiyor, kopyalanıyor. kredi kartı bilgileri de kopyalanıyor. artı amerika menşeili bir firma amerikayla afrinde savaşıyoruz. bize kurşun sıkıyorlar. vatandaş uberi tercih ediyormuş.

  biri bana bu paragrafı anlatabilir mi?
 • televizyonu açtım, beyinsiz gördüm, kapattım. bu programdı.

  sonra da çıkıp diyorlar ki, taksiciler kendilerine çeki düzen versin. o denen az biraz beyin gerektiren bir şey.

  lağım gibi tiplerin foseptik çukurundan hallice iğrenç arabalarına binenler, ya uber'i bilmediklerinden böyle yapıyorlar, ya da über salaklar. başka izahı yok.
 • 2 tane taksicileri temsil eden yöneticinin sürekli bağırıp bir şeyler zırvalamasıdır. o değil bir süre sonra adamlar kayışı kopardı 15 temmuzda biz demokrasiyi savunduk demeye başladı alakasız bir şekilde. diğer 3 kişinin aynı anda '' bi bitmediniz aq'' tepkisi muazzamdı.