şükela:  tümü | bugün soru sor
 • öncelikle uğur cebeci kimmiş, hürriyet gazetesi'nde yazı yazan adını anladığım kadarıyla böyle iğrençliklerle duyurmaya çalışan bir yazarımsıymış yani bu yazıyı yazma amacı belli çünkü bana sorsalar bu ismi aklımda bir tip canlanmaz ama artık canlanıyor kendisi sağolsun.

  gelelim iğrenç ve son derece yalakalık kokan yazısına.

  7 kızımızın ve 3 hanımefendi havacılık insanının vefat ettiği kazayı almış kadın pilotlara yıkmış. vay efendim fetö'cüymüş de kadın atılmış sonra tek kanatlıya geçtiğinde eğitimde kanadı piste vurmuş da hala kafası sıkıntılı olabilirmiş diye sadece annesiyle kalan işinden dolayı çoluk çocuğa karışmamış, fetö denen vaktinde gazetenizde de bol bol yağ çektiğiniz grubunuzun gazetenin yazarlarını davet ettiği kitapsızlar yüzünden iftirayla ordudan atılmış kadını dlr'dan geçemediği için suçlamış. bak uğur cebeci denen zat. thy'de dönen torpilin haddi hesabı yok. sınavdan elemek için türlü bahane uyduruyorlar, uzman sınavlarında sınav sonuçlarını açıklamıyorlar, götün yiyorsa thy'nin kariyer merkezini kurcalarsın, viyana'da okuttukları niteliksiz adamlara nasıl kadro açtıklarını yazar bu haberleri yapan bir adamsan.

  diğer kadının zaten babası pilotmuş, thy' den istifa etmesinden şüphelenmiş araştırmacı gazeteci. diyor ki "beril gebeş, 2 şubat 2007 tarihinde thy’ye giriyor. airbus a320 uçaklarında ikinci pilot olarak uçarken yine aynı yıl haziran ayında istifa edip thy’den ayrılıyor. ardından 2013 yılında yeniden thy’ye girmek için başvuruyor. ama başvuru için verilen görüşmeye gelmiyor. genellikle thy, pilotlar için en çok hedeflenen kuruluş. giren emekli oluncaya kadar uçuyor. nedensiz istifa eden, ayrılan çok az."

  şunu yazar diye çalıştırıyorlar işte, patronu yaladığı güya teknik bilgi verdiği kadın kadın kadın dediği yazının tamamı burada.

  umarım hürriyet gazetesi beklenenin dışında bir hareket yapıp bu şahsa gereken yaptırımı yapar, kadın erkek ayrımı yapıp, daha kazanın nedeni açıklanmadan sırf patron yalamak için emekçilere iftira atmanın cezasını gösterir.